Organize İşler: Sazan Sarmalı, Adanalı ve 41 Kere Maşallah gibi yapımlarla büyük beğeni toplayan Ekin Türkmen, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüsün insanları değiştirdiğini ifade eden güze oyuncu, “Ev insanı olduk. Belki yaşanmışlıklar ile alakalıdır. Bilemiyorum ama pandemi insanları net değiştirdi. İnsanlar evde daha çok keyif alıyor bence bir şey yaparken. Daha sakin yaşıyorum artık. Böylesi de daha iyi gibi şu an galiba” dedi.

41318432 512104389260745 1190617256115172118 N

“AŞK GÜZEL ŞEY “

Ünlü oyuncu aşk hayatıyla ilgili sorulara "Hayatımda kimse yok ama aşka bir küskünlüğüm de yok. Aşk güzel şey” diyerek cevap verdi.

“EVİLİĞE KORKUM VAR”

Evlilik ile ilgili korkusu olduğunu belirten Ekin Türkmen, “Evlilik de yeni verdiğim bir karar değil aslında. Şöyle yani eskiden beri benim evliliğe korkum var. Sektörel bir durum bu bence. Bizim sektörde insanların evlilikleri uzun sürmüyor. Bu bende fobi mi oldu bilmiyorum ama evliliğe inancım azaldı. Tam ne olduğunu da bilmiyorum ki. Çok yoğun bir iş tempomuz da var. Sizler de görüyorsunuz, bir şekilde bitiyor evlilikler. Anne babalarımızın zamanındaki gibi değil şimdiki evlilikler. Uzunca yıl yalnız yaşadığınız zaman da tahammül seviyeniz de azalıyor bence. Ama bir karşı duruş durumu yok” dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr