Ece Erken ile Serkan Uçar çifti, 2014 yılında aşklarını evlilikle taçlandırmıştı.

Ancak ünlü çiftin aşkı kısa sürdü ve 1 yıl sonra Ece Erken ile Serkan Uçar anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Yıllar önce boşansalar da sık sık gündeme gelen ikili, birbirlerine açtıkları davalar ve şikayetlerle magazin manşetlerinden düşmüyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar tarafından hakkında çıkartılan 2 ay uzaklaştırma kararı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

"DAĞA KALDIRACAĞIM"

Açıklamada "Kapıma gelip beni dağa kaldıracağım diyen sapığa 1 ay uzaklaştırma verilirken, benim hakkımda 2 ay uzaklaştırma kararı aldırılmış. Neye göre kime göre? Cevap bekliyorum" ifadelerini kullandı.

"ORTADA HAKARET YOK"

Ece Erken eski eşi Serkan Uçar'ı kastederek, "Diğer şahıs benim hakkımda 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmış. Sosyal medya üzerinden oğlum ile yurt dışına gideceğim için vize izni vermediği için sitem etmişim ismini vermeden. Ortada hakaret yok, davası da yok ama uzaklaştırma var" ifadelerini kullanarak 6284 sayılı kanunun uygulanmasında adaletsizlik olduğunu öne sürdü.

PAYLAŞIMI GÖRDÜ ADLİYEYE GİTTİ

Ece Erken’in bu paylaşımını gören iş insanı Serkan Uçar soluğu İstanbul Aile Mahkemesi’nde aldı. Serkan Uçar, kendi can güvenliğini gerekçe göstererek Ece Erken için yeniden tedbir talebinde bulundu.

Kaynak: istiklal.com.tr