Duygu Nebioğlu bu sabah Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kayıp annesi Suphiye Orancı’yı bulmak için Müge Anlı’dan yardım isteyen Nebioğlu, canlı yayında annesine seslendi.

Duygu Nebioğlu, dün annesinin fotoğraflarını paylaşmış ve annesinin ölmediğini hala yaşadığını söylemişti.

Metin Akpinarin Kizi Duygu Nebioglu Haber

“ORTAYA ÇIK BİLDİKLERİNİ ANLAT”

Duygu Nebioğlu bugün de Müge Anlı’ya konuk oldu ve annesine seslendi. Nebiloğlu, "Gel mahkemede tanıklık yap. Beraber iyi olalım. Ortaya çık bildiklerini anlat” diyerek annesine tepki gösterdi.

Müge Anlı, Suphiye Orancı'yı Almanya’da bulduğunu açıkladı.

Metin Akpinarin Kizi Duygu Nebioglu Site

Anlı, Almanya'da yaşayan bir izleyicisinin Suphiye Orancı’nın kapısına gittiğini ve "Benim çocuklarım kimseyi ilgilendirmez. Kocam evde, iyi bir fikir değil konuşmak” değil dediğini hatta polis çağırdığını söyledi.

“ANNE ARA! ANNE GEL”

Annesinin söyledikleri karşısında şoke olan Duygu Nebioğlu öfkeden çılgına döndü.

Nebioğlu, “Hangi çocuklarından bahsediyor. İnanamıyorum dediklerine. Siz çok şey çaldınız benden. O aldıklarınızı bana geri verin. Nasıl görüşmek istemiyorsun. Gel bildiklerini anlatsana. Dayılarıma da tepkiliyim, beni annemle görüştürmediler. Ne olacak bu işin sonu? Anne ara. Anne gel” dedi.

Tüm bildiklerini anlatacağını söyleyen Nebioğlu, “Metin Akpınar'ın eşi Göksel Hanım kaç çocuk aldırdığını anlatsın. Cinsiyeti bilinen çocukları bile aldırdılar. Soykırım yaptılar” dedi.

DİLARA DA YAYINA BAĞLANDI

Canlı yayına Uğur Dündar’ın kızı olduğunu iddia eden Dilara G. de katıldı.

Metin Akpinarin Kizi Duygu Nebioglu Istiklal

Ablası Duygu Nebioğlu’nu ekranda görünce ağlamaya başlayan Dilara, “Buralara kadar geldik. Hayatımızı anlatmak istiyoruz diyorduk geldik o günlere. Sesimiz 40 yıldır aslında çıkıyor. Kendi etrafımızda herkesten destek istedik. Bunun geçmişi var. Annem genelde hep böyle davranıyor, ben şaşırmadım. Bizimle aynı ülkede bile yaşamak istemiyor. Onunla ilgili haberin etkisindeyim hala” dedi.

“PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM”

Dilara G., dün Uğur Dündar'la da konuştuğu söyledi. Dilara, “Annem Uğur Dündar'la nasıl tanıştıklarını anlatmıştı. Annem 'Senin baban Uğur Dündar' dedi. Annem bana çok detay verdi. Dosyada olduğu için konuşamıyorum. Dün Uğur Bey'le de konuştuk. Uğur Dündar, gerçekten bu konuda beni anladığını ve yanımda olduğunu söyledi. DNA testine itiraz ettim. Bu dava devam ediyor ben peşini bırakmayacağım” dedi.

ÜMİT BESEN DETAYI

Canlı yayında yeni bir iddia da daha bulunan Duygu Nebioğlu, "Annem Ümit Besen yüzünden cezaevine girdi. Babam Metin Akpınar 'Tek gecelik ilişki' diyor ama Ümit Besen de ilişkiyi biliyor” diye konuştu.

Editör: Arda Aşkın AKSOY