Yeniden başkan adayı olan Dursun Özbek, Erden Timur'un yeni yönetimde de görev alabileceğine yönelik işaret verdi.

"Erden Timur Önümüzdeki Süreçte Bizimle Olacaktır"

A Spor'a konuşan Özbek, Erden Timur'un yeni yönetimde de yer alabileceğini belirterek, "Erden Timur önümüzdeki süreçte bizimle olacaktır. İçinde öyle bir Galatasaray sevgisi var ki bu işin dışında kalma imkanı yok. Yönetimde fikir ayrılıkları olabilir. Bugün için öyle bir fikri var, biraz da ailevi... Benim inancım önümüzdeki süreçte yine bizimle birlikte olacağı yönünde." ifadelerini kullandı.

"Geçtiğimiz 2 Seneyi Son Derece Başarılı Buluyorum"

Özbek, açıklamalarında kulübün son iki senedeki başarılarına da değindi: "Süper Lig'in 100. yıl kupasını kazandık. Amatör sporlarda makul bütçelerle en iyi sonuçları aldık. Yüzmede ve yelkende sporcularımız Paris Olimpiyatları'na hazırlanıyor. Bir spor kulübü olarak yüklendiğimiz misyon itibarıyla yaptığımız faaliyetler büyük başarı getirdi. Florya'da Burak Başkan'ın ve Mustafa Başkan'ın katkıları da oldu. Bunlar Galatasaray'ın bütünlüğünü ve sürekliliğini gösterir. Geçirdiğimiz 2 seneyi son derece başarılı buluyorum."

Galatasaray'ın 25 Mayıs Cumartesi günü yapılacak başkanlık seçimi, sarı-kırmızılı camia için önemli bir dönüm noktası olacak. Özbek, yeniden seçilmesi halinde kulübü daha ileriye taşıma vaadinde bulunarak Galatasaray taraftarına umut verdi.

Kaynak: istiklal.com.tr