Dünya Güzellerim Tatilde programından önce 2017 yılında “Dünya Güzellerim" isimli program ekranlara gelmişti. Format değişikliği ile Dünya Güzellerim bu sefer Dünya Güzellerim Tatilde ismiyle ekranlara geliyor. Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever, Dünya Güzellerim Tatilde programı izleyicileri kahkaha tufanına sokmaya hazırlanıyor. Peki “Dünya Güzellerim Tatilde nerede çekiliyor? Dünya Güzellerim hangi otelde, kanalda?” İşte araştırılan bu soruların yanıtları…

DÜNYA GÜZELLERİM TATİLDE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dünya Güzellerim Tatilde adlı yeni programı için Çeşme’de bulunan 5 yıldızlı lüks bir otel ile anlaşma yapıldı. Dünya Güzellerim Tatilde Çeşme’de bulunan ve ismi paylaşılmayan bu lüks otelde çekiliyor.

DÜNYA GÜZELLERİM TATİLDE NASILBİR PROGRAM?

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever gibi ünlü isimleri bir araya getiren Dünya Güzellerim Tatilde programı başladı. Henüz bu eğlenceli programı izlemeyen izleyiciler için kısa bir bilgi verelim. Dünya Güzellerim Tatilde programında Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever gibi isimlere her gafta verilen bazı görevleri yerine getirmek için çabalayacak.

DÜNYA GÜZELLERİM TATİLDE BAŞLADI MI, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dünya Güzellerim Tatilde programı 4 Temmuz Perşembe akşamı Show TV ekranlarında başladı. Dünya Güzellerim Tatilde’de ünlü isimler kapanmak üzere olan bir oteli yeniden hayata döndürmek için görev başına geçecek. Oteli müşteriler ile doldurmak için tüm imkanlarını kullanacak olan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever her hafta kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde tamamlamak için tatlı bir rekabete girecek.

Kaynak: istiklal.com.tr