Şükran Polat'ın, bayram öncesinde yaptığı bu açıklama içinde sitem dolu ifadeler de dikkat çekti. Polat, paylaşımında öncelikle tüm takipçilerin arefe gününü tebrik ederken, aynı zamanda sevdikleriyle birlikte huzurlu ve sağlıklı bayramlar geçirmelerini diledi. Ancak ardından gelen sözlerde, içinde bulunduğu durumun hüznünü ve hayal kırıklığını dile getirdi.

Şükran Polat, paylaşımında, eşi ve çocuklarıyla ayrı bir bayram geçirecek olmanın üzüntüsünü ifade etti. Ailesinin bayram sevincini paylaşacak kimsesinin olmadığını dile getirdi. Polat, özellikle eşinin, çocuklarının hiçbir zaman helal lokma yemeden büyüdüğüne vurgu yaparak, onun dürüstlüğüne ve çocuklarına verdiği değere dikkat çekti. Kendi evlatlarının, toplumun beklentilerine uygun "mükemmel çocuklar" olmadığını belirtti ve onları her zaman koruduğunu, kolladığını ve hiçbir zaman ayırmadığını vurguladı. Ayrıca, eşinin kendisine ve çocuklarına olan sevgi ve özverisinden bahsederek, ona olan minnettarlığını dile getirdi.

Ancak, paylaşımın sonunda, çocuklarının içeride olmasının yarattığı acı ve yaşadığı haksızlıklara karşı duyduğu sitemi de gözler önüne serdi. Polat, bu kumpasın gerçeklerinin gün yüzüne çıkması için dua ettiğini ve kimsenin ailesine zeval gelmemesi temennisinde bulundu.

Whatsapp Görsel 2024 04 09 Saat 20.25.54 82A98Bf1

Kaynak: HABER MERKEZİ