Dilan Polat, örgütlü bir şekilde sahte belge ve faturalarla vergi kaçırma ve çeşitli şirketler üzerinden kara para aklama suçlarından yargılanıyor. Uzun bir aradan sonra Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına geri dönen Bircan Bali, programının ilk bölümünden ortaya herkesin aklını kurcalayan bir iddia attı. Bali, Dilan Polat’ın serbest olduğunu programda söyledi. Peki “Dilan Polat 2 aydır serbest mi? Dilan Polat cezaevinden çıkarıldı mı?” İşte bu soruların yanıtları…

DİLAN POLAT 2 AYDIR SERBEST Mİ?

Kendi isteği ile Söylemezsem Olmaz adlı magazin programından ayrılan ve uzun bir aradan sonra tekrardan Beyaz TV'de yayınlanan magazin programına geri dönen Bircan Bali geldiği ilk bölümle ortalığı karıştırdı.

Söylemezsem Olmaz programından Yağmur Çevik kendi istediği ile ayrıldı. Programdan ayrılmasından sonra koltuğa oturan Bali, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi çeşitli suçlardan tutuklu olan Dilan Polat’ın 2 aydır serbest olduğunu aktardı ve ortalık bir anda ayağa kalktı. Bu iddiaların ardından Bircan Bali hakkında  soruşturma başlatıldı. Bali'nin ortaya attığı bu sözleri duyan Dilan Polat'ın müstakbel eltisi Hazal Erdoğan'dan hızlı bir şekilde yalanlama geldi.

Erdoğan; "Çıkan haberlere inanmayın. Öyle bir şey söz konusu değil" diyerek, bir kez daha "ilahi adalet" dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr