Cannes Film Festivali rüzgârı tüm hızıyla devam ediyor.

Cannes’a giden isimlerin arasında CZN Burak lakaplı Burak Özdemir de yer aldı.

Czn Burak Cannes

Genç fenomenin böyle ünlü bir organizasyonda konuk olması takipçileri tarafından beğenilse de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından ağır eleştirilere maruz kaldı.

"DAVET ETTİLER GELDİK”

Çok kötü eleştirilere maruz kaldığını ve bunun haksızlık olduğunu belirten CZN Burak, “Festivale davet üzerine geldik, kafamıza göre gelmedik. Tabii davet üzerine geldikten sonra, ödül töreninde de ödül aldık. İşimizi bitirdik, ülkemize dönüyorum. Bazı insanlar neden böyle yapıyor, anlamıyorum. Şu anda Türkiye'de en yüksek takipçili Instagram hesabına sahibim. Beğenirsin beğenmezsin, kimseye bir yanlış, terbiyesizlik yapmıyorum. Bu gerçeği değiştiremezsiniz. Davet ettiler, geldik, kırmızı halıda yürüdük, film izledik, ödül aldık, dönüyoruz. Ama niye böyle yaptıklarını anlamıyorum, Hakikaten çok kötü yorumlar yazılıyor” dedi.

Czn Burak Haber Site Cannes

“SÖZ KONUSU DEĞİL"

CZN Burak hakkında yapılan eleştirilere “Hiçbir firmanın sponsorluğu söz konusu değil. Daveti kabul edildik, kendi imkanlarımızla geldik. 28 yaşındayım, kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum, buraya kendi biletimi alarak geldim. Bundan gocunmuyorum. Her etkinliği kabul eden biri de değilim, ama burayı da hoşuma giderek kabul ettim. Bu kadar üzmeye gerek var mı? Ne diyeyim, ne desem bir yere çekiliyor çünkü” diyerek yanıt verdi.

Kaynak: istiklal.com.tr