Türkiye, 31 Mart yerel seçimlerinde sandığa gidecek. Seçimlere sayılı zaman kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek büyük İstanbul mitingi düzenlenecek. AK Parti Yeniden Büyük İstanbul mitinginin ne zaman, nerede ve saat kaçta olacağı merak konusu oldu. İşte tüm ayrıntılar…

BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Yerel seçim miting programlarına 10 Şubat tarihinde Zonguldak’ta başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun mesaisi hala devam ediyor. Bugün yani 24 Mart Pazar günü de Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbullulara seslenecek. Sandığa gitmeye artık günler kala İstanbul, Ak Parti'nin "Yeniden İstanbul mitingine" ev sahipliği yapacak. Miting bugün saat 14.00’te başlayacak.

AK PARTİ İSTANBUL MİTİNGİ NEREDE DÜZENLENECEK?

Yeniden Büyük İstanbul mitingi Atatürk Havalimanı’nda yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbullular ile bir araya gelecek. Miting alanına kolaylıkla ulaşım sağlanabilmesi için İBB çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlar 15 ayrı noktadan miting alanına girebilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılım göstereceği 24 Mart Pazar günü Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek AK Parti İstanbul mitingi için metro ve otobüslere ek seferler koyulduğunu halka duyurdu. İBB'den gelen açıklamada, İBB iştiraki Metro İstanbul'un 24 Mart Pazar günü, Atatürk Havalimanı'nda yapılacak miting için sefer düzenlemesi yapacağı açıklandı. Gün boyunca tüm hatlarındaki yolcu yoğunluğunun anlık takip edileceği aktarılan açıklamada, ihtiyaca bakılarak da gerekli düzenlemeler yapılacağı ifade edildi.

AK PARTİ İSTANBUL MİTİNGİNE NASIL GİDİLİR?

AK Parti Yeniden Büyük İstanbul mitingi Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek. Havalimanına otobüs ile TH-1 Taksim- Atatürk Havalimanı hattını ya da YH-1 Yenikapı İDO- Atatürk Havalimanı hattını takip eden otobüslere binebilirsiniz.

Otobüs ile gitmek istemeyenler ise, Metrobüs ve Marmaray ile; Kadıköy'den Atatürk Havalimanı'na önce Marmaray'ı kullanıp sonra da metroya aktarma yaparak geçebilir. Üsküdar veya Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray ile Yenikapı'ya ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı ile Avrupa Yakası'na geçerek, Ataköy-Şirinevler durağından Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu'na aktarma yaparak da Atatürk Havalimanı'na gidebilirsiniz.

AK Parti 'Büyük İstanbul' mitinginin tarihi belli oldu AK Parti 'Büyük İstanbul' mitinginin tarihi belli oldu

Kaynak: İstiklal Gazetesi