Bridgerton’un 3. sezonu bekleyenlere  büyük bir sürpriz yapıldı. Dizinin 3. Sezonu 2 kısma ayrıldı ve ilk kısmı 16 Mayıs tarihinde yayınlandı. Bridgerton 3. sezon 1. kısmını izleyenler, 2. kısımın ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Bridgerton ailesinin her sezon farklı kardeşine ve yaşadıklarına odaklanılan dizinin 2. kısmının yayın tarihi sorgulanıyor. Peki “Bridgerton 3. sezon 2. kısım yayınlandı mı? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak?” İşte Bridgerton 3. sezon 2. Kısmına dair ayrıntılar…

BRİDGERTON 3. SEZON 2. KISIM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bridgerton 3 sezonun yayınlanan ilk kısmı ile yine izleyicileri ekran başına ikilitlemeyi başardı. Bilindiği üzere sevilen dizinin ilk kısmı 16 Mayıs'ta yayınlandı. Şimdi ise Bridgerton dizisinin 3 sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak şeklinde sorular sorulmaya başlandı. Dizinin ikinci ve son kısmını oluşturan bölümler ise 13 Haziran Perşembe günü yayınlanacak. 

BRİDGERTON 3. SEZONUNDA NELER OLACAK?

Bridgerton ailesinin gözde bekarları hayatlarına devam ediyor. Aynı zamanda sosyeteye tanıtılan genç kızlar sezonun yıldızı, akıllarda iz bırakmak için uğraşıp dururken utangaç bir çiçek, devam ettiridiği çifte hayatın bilinmezliği ve sürprizleri ile ışığına kavuşabilecek mi?

Sosyeteye bir bir takdim edilen genç kızlar evliliğe ilk adımlarını atmaya çalışırken Francesca dışarıdaki ilk sezonunu geçirir. Bu arada çok seyahat etmiş bir bekar döner, Penelope ise herkesi kıskandıracak yeni bir görünüm kazanır.

Yeni görüntüsüne hekersin hayran kaldığı Penelope uygun olan taliplerle ilgili özel derslerine başlar. Ancak yapılan bir anlaşma çok geçmeden karmaşık durumların ortaya çıkmasına neden olur. Sosyeteye tanıtılan alımlı bir genç kız kraliçenin dikkatini yavaş yavaş çekmeye başlar.

BRİDGERTON 3. SEZON OYUNCULARI KİMLERDİR?

Senaristi Chris Van Dusen olan Bridgerton dizisinin 3. Sezonunda hangi oyuncularının yer alacağı merak ediliyor. İşte 3. Sezon oyuncu kadrosu;

Bridgerton" dizisinin oyuncularından 3. sezonda da oynamaya devam edecek isimler şu şekilde belirtildi; “Nicola Coughlan, Luke Newton, Luke Thompson, Jonathan Bailey, Simone Ashley, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Florence Hunt, Will Tilston ve tabii ki Lady Whistledown'ı seslendiren Julie Andrews.”

Kaynak: istiklal.com.tr