Blackpink grubunun üyeleri de Jisoo, Jennie, Lisa ve Rose oluşmaktadır. Tenasia'nın yayınladığı özel raporda BLACKPINK'in 2024'te muhtemelen grup faaliyetleri olmayacağı belirtildi. Hal böyle olunca Blackpink grubunun hayranları, Blackpink dağıldı mı 2024?” sorusunu gündeme getirdi. İşte bu konudaki ayrıntılar…

BLACKPİNK GRUBU DAĞILDI MI 2024?

Tenasia'nın yayınladığı özel rapora göre BLACKPINK'in 2024'te muhtemelen grup faaliyetleri olmayacak. Sevilen grubun üyeleri bireysel kariyerlerine daha ağırlık verecek. Lisa, Jennie ve Rose solo albümlerinin tanıtımını gerçekleştirilecek. Jisoo ise K-Dramalar ve filmlerdeki rollerini çekecek.

Rose geçtiğimiz günlerde The Black Label ile bir yönetim sözleşmesi imzaladı ve BLACKPINK'in diğer üç üyesine katıldı ve hepsi bireysel faaliyetleri için bir ajansla anlaşma sağlandı. Lisa yeni single'ı "ROCKSTAR"ı 28 Haziran'da yayınlayacak.

Ama Tenasia ayrıca BLACKPINK'in 8 Ağustos'ta sekizinci yıldönümleri için özel bir etkinlik planladığını ancak detayların şu anda bilinmediğini aktardı. Sonuç olarak Blackpink grubunun dağıldığına dair herhangi bir resmi açıklamaya rastlanılmadı.

Kaynak: istiklal.com.tr