MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın Sinan Ateş davası hakkında, ''Solcu basın tarafından MHP’yi töhmet altında bırakmak, partimize zarar vermek, aleyhimizde algı oluşturmak için kullanılmaktadır'' sözlerine Ayşe Ateş'ten sert sözlerle karşılık geldi.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ile görüşmesi sonrası Yalçın'ın sözlerine yanıt olarak "Kuru laf kalabalığı diyorum. Dosyayı açıp okumadıysa mahkemeye gelsin, kimin adı var, kimin adı yok orada görür" ifadelerine yer verdi.

Ayşe Ateş'ten bir yanıtta sosyal medya hesabı X'ten yaptığı paylaşımla geldi. Semih Yalçın'ı ithafen söylenen sert ifadeler yer aldı.

İşte Ayşe Ateş'in söz konusu paylaşımında kullandığı ifadeler;

"Ey Semih Yalçın! Daha bu akşam bardağını yudumlarken göbeğini kaşıyarak yazdığın açıklamada “Bize iftira atıyorlar. Tiyatro. Senaryo. Yalan. İftira.” diyordun. Bak, şimdi ne oldu. Bursa Ülkü Ocakları mensupları Selma Ateş Abla’yı takip ederken yakayı ele verdi. Senin mum yatsıya kadar bile dayanamadı. Yatsı vaktini bilmiyorsan eğer "Google"da arat.

Haydi, çık er meydanına! Kendine güveniyorsan duruşmaya gel. Yüreğin varsa yanıma otur. Otur ki hâkim karşısına çıkarılanları sana tek tek tanıtayım. Ülkü Ocaklarındaki, MHP’deki görevlerini anlatayım. Belki o zaman aklın yerine gelir de katillerin kim olduğunu hatırlarsın."

Kaynak: istiklal.com.tr