Yeşilçam'ın efsane ismi Türker İnanoğlu'nun imzasını taşıyan ve yapımcılığını D Media'nın üstlendiği "Arka Sokaklar" dizisi, oyuncu kadrosunda yaşanan sürpriz gelişmelerle gündemi sarsmaya devam ediyor.

Gündeme bomba gibi düşen 16 sezon boyunca Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh’un kadroya geri dönmesinin ardından Oya Okar’ın da diziye döneceğinin açıklanması sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

MEKANIN SAHİPLERİ GERİ GELDİ

Dizinin kadrosuna ilişkin art arda yaşanan bu gelişmeler, dizinin fanları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Arka Sokaklar’ın kadrosunda 16 sezon boyunca ‘Mesut Komiser’ karakteri ile izleyenlerin beğenisini kazanan Çoruh, eski partnerinin de kendisine eşlik edeceğini duyurdu. Önceki sezonlarda Oya Okar ile çekilen set fotoğrafını yayınlayan usta oyuncu, "Bu haberi benim vermem lazımdı. Oya Okar geliyor. Çok Mesut oluyoruz" ifadelerini kullandı. Binlerce yorum alan bu haber sonrasında kullanıcılar, “Mekanın sahipleri geri geldi.” ve “Geliyor efsane ikili.” şeklinde yorumlarda bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ