Arka Sokaklar dizisi ekranların en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi. Dizinin yeni bölümü 21 Haziran Cuma günü ekranlara gelmedi. Arka Sokaklarının yeni bölümünü yakından takip edenler, "Arka Sokaklar 680. bölüm ne zaman? Arka Sokaklar sezon finali mi yaptı? Arka Sokaklar ne zaman sezon finali yapacak 2024?” sorularını sormaya başladı. İşte Arka Sokaklar 680. bölümüne dair araştırılan ayrıntılar…

ARKA SOKAKLAR 680. BÖLÜM NE ZAMAN? ARKA SOKAKLAR 680. BÖLÜMDE SEZON FİNALİ Mİ YAPACAK?

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Çoban ve Oya Okar’ın yer aldığı Arka Sokaklar dizisi sezon finaline girmeye hazırlanıyor.

Arka Sokaklar 680. yeni bölümü ile 28 Haziran Cuma akşamı ekranlara gelecek. Dizi bu bölümü ile ekranlara kısa bir süreliğine veda edip sezon finaline girecek.

ARKA SOKAKLAR 680. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 680. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Fragmanda Hüsnü ekibe geri dönmek istemiyor.

Tefo karısıyla birlikte kaçmayı başarır ama arkasında koca bir servet bırakır. Hüsnü, Tefo'nun karısını kurtarırken bir darbe alır ve yaralanır. Rıza Baba, Hüsnü'ye ekibe dönmesi için baskı yapar. Ancak Hüsnü, Tefo meselesi çözülene kadar ekibe dönmek istemediğini söyler. Tefo davasına yeni atanan savcı, olayı Rıza Baba ve ekipten alır.

Kaynak: istiklal.com.tr