Bir dönem Yerli Leonardo DiCaprio lakabıyla adından söz ettiren ve genç kızların gönlüne taht kuran Arda Kural, her yaptığıyla olay olmaya devam ediyor.

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Arda Kural, katıldığı YouTube programında çarpıcı acıkmalar yaptı.

“KEL, GÖBEKLİ BİR ADAMIM”

Kendisini iki farklı evrende yaşayan biri olarak tanımlayan Arda Kural, "Şu an burası paralel evren. Ben asıl evrende kel, göbekli, evli bir adamım ama mutsuzum. Burada ise genç, deli dolu, gezen tozan, mutlu birisiyim. Zaten hayatım boyunca böyle birisi olmak istedim, hayatı dolu dolu yaşayan, gezen, eğlenmeyi seven birisiyim” dedi.

“SEKTÖRDE KALMAYI BAŞARAMADIM”

Ünlü oyuncu sözlerine ise, “Sokakta yaşamak, acılar çekmek benim hayranlığım. Varoş bir hayattan geldiğim için sokakta kalmak ve acı çekmem hoşuma gidiyordu. Yaşadıklarım beni olgunlaştırdı. Anlatacak anılarım oldu, sokakta tinerci arkadaşlarım vardı. Sektörde kalmayı başaramadım. Kariyerimin zirvesinde olduğum dönemde birçok engelle karşılaştım. 24 yaşında bir sinema filmi çektim ama beni bitirmek için herkes elinden geleni yaptı. Çok zorladım ama sonunda başaramadım ve pes ettim” dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr