AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok günlerdir tartışma konusu olan mal varlığını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Altınok açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

"Kamuoyuna Duyurulur… BİZ DÜN NEREDEYSEK BUGÜN DE ORADAYIZ… Değerli Hemşehrilerim! Bir Belediye Başkanı Öncelikle Şeffaf Olmalıdır! Özü Sözü Bir ve DÜRÜST Olmalıdır! Bir Belediye Başkanının Duruşu Olmalıdır ve Bir O Yanda Bir Bu Yanda Bulunmamalıdır! Ne yazık ki mal varlığım üzerinden bir süredir suni gündemler yaratılarak, Başkentimize yapacağımız hizmet ve eserlerin üstünün örtülmeye çalışıldığını; projelerimizi gölgeleme çabasına girildiğini ve en önemlisi SİZ DEĞERLİ ANKARALI HEMŞEHRİLERİMİ İNCİTTİKLERİNİ hissettiğim için mal varlığımı açıklama vakti gelmiştir. Değerli Ankaralılar! İçinizde en ufak bir tereddüt olmasın! Ekte sunduğum tüm mal varlığım ANA SÜTÜ GİBİ AK VE HELALDİR… Saygılarımla Turgut ALTINOK"

İşte Altınok'un açıkladığı mal varlığı listesindeki mülkler: 22 Arsa, 23 Tarla, 9 Ev, 2 Kargir Ev, 2 Kargir Bina, 1 Bostan

 Giuqcfxwmaarma5Giuqcf1Xeaatwaa

Editör: Senem KAYA