Gelinim Mutfakta yarışması haftanın dördüncü gününde büyük bir heyecanla devam ediyor. Her gün farklı lezzetlerin yapıldığı ve kayınalidelerin beğenisine sunulduğu Gelinim Mutfakta yeni böümüyle 25 Nisan Perşembe günü de ekranlara geldi.  Peki "25 Nisan 224 Gelinim Mutfakta kim çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta 25 Nisan 2024 puan durumu belli oldu mu?" İşte detaylar!

25 NİSAN 2024 GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana başına kilitleyen Gelinim Mutfakta yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Kayınvalidelerin gelinlere verdiği puanlar ile sunucu Nursel Ergin'in gelinlere verdiği puanların toplamında belli olan günün birincisi çeyrek altın kazanıyor. İşte 25 Nisan 2024 Gelinim Mutfakta utangaç mantı puan durumuna dair ayrntılar...

25 Nisan 2024 Perşembe gününün puan tablosu ve hangi gelini birinci olduğu merak ediliyor.  Gelinim Mutfakta'nın 25 Nisan Perşembe günü yayınlanan bölümünde Burçin de eksi 2 ceza puanı aldı. Seda ve Damla da kuraya kaldı. Yapılan kuranın neticesinde de Gelinim Mutfakta çeyrek altının sahibi Seda oldu.

25 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

DAMLA- 14

SEDA- 14

YEŞİM- 13

BURÇİN- 10

GELİNİM MUTFAKTA 24 NİSAN'DA ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 24 Nisan'da en güzel allı gelin pastasını yapan gelin Damla seçildi ve çeyrek altını taktı.

Kaynak: HABER MERKEZİ