Yerel seçimler kapsamında Hatay Yayladağı ilçesine ait 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçlarına ilişkin anlık veriler İstiklal gazetesinde yerini alacak. Seçim yasaklarının sona ermesiyle seçim sonuçları ile adayların ve partilerin aldıkları oy oranları, açılan sandık yüzdelerinin ne kadar olduğu, geçerli ve geçersiz oy sayıları da aynı İstiklal gazetesinin web sayfasında yer alacak. Peki "Yayladağı yerel seçim sonuçları açıklandı mı? 31 Mart 2024 Yayladağı belediye başkan adayları kimler?" İşte 31 Mart 2024 Yayladağı yerel seçimine dair ayrıntılar...     

YAYLADAĞI BELEDİYESİ HANGİ PARTİDE?

31 Mart Pazar sabahı itibariyle oy kullanma işlemi başladı. Hatay’ın Yayladağı ilçesinin hangi partide olduğu 31 Mart Pazar günü araştırılan konulardan biri oldu. 2019 yılında yapılan yerel seçimlerinde Hatay Yayladağı Belediyesini 10.776 alınan oy ve %55.65 oy oranı ile AK Parti adayı Mustafa Sayın kazanmıştır.

Hatay Yayladağı ilçesi dahil olmak üzere, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin sonuçları hakkında daha ayrıntılı bilgi için İstiklal gazetesi seçim 2024 sayfasını takip edebilirsiniz. Seçim yasakları saat 21.00 itibariyle sona erdiğinde tüm bilgiler anlık olarak bildirilecek.         

31 MART YAYLADAĞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI KİMLERDİR?

AK PARTİ            

Mehmet Yalçın                

Yeniden Refah 

Ahmet Sağlam                 

SAADET

Serdar Gönültaş                              

HKP      

Sezgin Reyhanoğlu                        

HÜDAPAR          

Mustafa Aydın Uylaş                     

BTP       

Malik Sökmen                  

MİLLET

İsmail Örün                       

ZAFER  

Oğuz Emre Göka

Kaynak: İstiklal Gazetesi