Zeki Özdemir

zekiozdemir@istiklal.com.tr
28 Ağustos 2020 Cuma
NOSTALJİ

Karadeniz doğalgazının bulunduğu müjdesi ile ilgili olarak "Bugün, hemen, şimdi faturamı düşürecekse destekliyorum; gazın halka faydası yok..." diyerek konuyu, sözümona, ucuzlatmaya ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Büyük Müslüman Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının KAZANIMLARINI küçük görmeye ve örselemeye çalışanlara diyorum ki!:

24 Ağustos 2020 Pazartesi
KARADENİZ DOĞALGAZI

Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz rezervini, Karadeniz'de keşfetti. Tuna-1 sahasında ilk etapta keşfedilen 320 milyar metreküp, varlığı tespit edilen ve keşfi çok yüksek olasılık olan, iki damarla birlikte toplam yaklaşık 900 milyar metreküp ve Türkiye'nin 20 yıllık ihtiyacının karşılanması söz konusu.

19 Ağustos 2020 Çarşamba
TÜRKİYE AKDENİZ'DE DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR...

Türkiye her alanda ve her coğrafyada olduğu gibi Akdeniz ve Ege'de de Milli çıkarlarından, uluslararası hukuk ve ikili anlaşmaların gereklerinden kıl kadar bir taviz vermeyeceğini, tüm haklarını savunmak için tüm imkan ve kabiliyetlerini, kapasitesini ve Milli güç unsurlarını sonuna kadar kullanmaktan asla geri kalmayacağını sürekli olarak deklere edegeldi.

14 Ağustos 2020 Cuma
S-400'LER AKTİVE EDİLDİ

Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş Temmuz ayında yaptığı bir konuşmada S-400'lerin eğitimlerinin devam ettiğini, programın planlandığı gibi ilerlediğini, eğitim için de sistemlerin zaten aktif hale getirilmesinin zorunlu olduğunu belirtmişti. Eğitimlerin devam ettiğine göre tüm sistemlerin aktif halde olduğunu ifade etmişti.

04 Ağustos 2020 Salı
ERMENİSTAN AZERBAYCAN'A YİNE SALDIRDI

Güney Kafkasya yine karıştı. Yeni hareketlenmeler ve gelişmeler yeni dizaynlara gebe. Türkiye açısından baktığımızda yeni olaylar, olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çünkü artık 90'lı yılların Türkiyesi yok.

25 Temmuz 2020 Cumartesi
DAYAKÇI VE TECAVÜZCÜ HDPKK

Malum olduğu üzere HDP PKK'nın düşük çocuğudur. HEP, DEP, HADEP, DEHAP, DTP, BDP'nin devamıdır. HDPKK'nın eskiden beri düşman uşağı, soykırım ocağı, katliam yuvası, Allahsız ve kitapsız, dinsiz ve imansız, Cami ve Kur'an yakıcısı, namaz ve ezanla aşağılıkça dalga geçen, çocuk ve kadın tecavüzcüsü olduğunu biliyorduk.

17 Temmuz 2020 Cuma
AYASOFYA CAMİİ İBADETE AÇILDI!

Ayasofya Camii başlıklı ve 08/06/2020 tarihli yazımda Ayasofya Camiinin ibadete açılmasının tarihsel, hukuki, siyasi, uluslararası konjonktür ve dini açılardan kaçınılmaz bir zorunluluk olduğunu belirtmiş ve bunun da tam zamanı olduğunu ifade etmiştim.

07 Temmuz 2020 Salı
SOSYAL MEDYAMA DOKUNMA!

Bilindiği gibi sosyal medya medeni çerçevede düşünce ve ifade özgürlüğünün kullanıldığı, her türlü bilgiye ulaşma ve bilginin kolay yayılmasının aracılığının yapıldığı bir mecradır, platformdur. Öyle olmasa da öyle olması gerekir. 

26 Haziran 2020 Cuma
LİBYA PETROLÜNÜN PEŞİNDE!

Şok, şok, şok. Sarsıcı, çarpıcı ve silkeleyici bir gelişme. Yok artık, bu da mı oldu, bunu da mı yaşıyoruz? diye soru sorduracak bir gelişme daha! Şeytan Nirvanaya çıktı!

20 Haziran 2020 Cumartesi
SULTAN AHMET DE MÜZE OLSUN!

Asrın siyaset önderimizin, karikatür karakteri ve çizgi film kahramanının vekili İ.K. Mecliste yaptığı konuşmada "...Ayasofya yetmez, Sultan Ahmet de müze olmalı, evrensel değerlerin gereği bu…" şeklinde akıllara zarar, bir açıklama yaptı.