Zeki Özdemir

zekiozdemir@istiklal.com.tr
18 Mayıs 2022 Çarşamba
SOROS'UN ÇOCUĞUNA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesinde görülmekte olan gezi davası ve 15 Temmuz darbe davasında Anayasal düzeni ihlal, Hükümete darbe teşebbüsü, Devletin gizli bilgilerini casusluk amacıyla elde etme suçlarından Soros çocuğu, emperyalist uşağı O.K.'ya ağırlaştırılmış müebbet hapis, diğer sanıklara da 18'er yıl hapis cezası verildi.

06 Mayıs 2022 Cuma
PENÇE-KİLİT OPERASYONU VE DEVAMI…

Şanlı, muhteşem, muzaffer ve kahraman Türk Ordusu ve MİT 18 Nisan 2022 tarihinde Kuzey Irak'ta Avaşin, Basyan ve Zap bölgesindeki PKK/PYD/YPG/SDG terör hedeflerine, sığınak-barınak-depo-kamplarına, in ve mağaralarına yönelik ölüm vuruşu yapmak, kilit atmak...

28 Nisan 2022 Perşembe
MUSLUK SUYU

Anayasanın 59. maddesinde "Devlet vatandaşlarının beden ve ruh sağlığını korumak için her türlü tedbiri alır" der. Günümüzde artık kimse musluk suyu içmiyor, musluk suyundan çay bile yapmıyor! Herkes hazır su alıyor.

12 Nisan 2022 Salı
SON 20 YILDA YAPILANLAR

Türkiye, son 20 yılda Reisin önderliğinde çok ama çok büyük işler başardı. Üstelik bunu son 10 yılında Ülke ve Millet olarak ayaklanma, darbe, ekonomik abluka, terörist işgal ve istila girişimi, yoğun terör saldırılarına maruz kaldığı ve ikinci istiklal mücadelesinin verildiği bir süreçte yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. 

31 Mart 2022 Perşembe
AMERİKA'NIN TÜRKİYE'Yİ İŞGAL PLANI

Batı, NATO ve Amerika Türkiye'yi tehdit ve tehlikeler karşısında yalnız bıraktı, sorumluluklarını yerine getirmedi. 2011 yılından itibaren Suriye iç savaşı, Batı'nın işgali sürecinde güney ve sınır illerimize yönelik  DEAŞ ve PKK/PYD/YPG'den her gün onlarca füze ve roket saldırıları sonucu can ve mal kayıplarımız yaşandı.

16 Mart 2022 Çarşamba
GEÇMİŞTEN GELECEĞE TÜRKİYE ANALİZİ

Türkiye ile tarihte çok uğraşıldı. 200 yıldır çok örselendi, itildi, kakıldı, haksızlığa ve zulme uğradı, bölündü ve parçalandı. Osmanlı ve Türkiye topraklarında Batı, emperyalistler ve soykırımcılar çok at oynattılar. 

05 Mart 2022 Cumartesi
MİLLETE VE İNANÇLARA SİSTEMATİK DÜŞMANLIK!

Son dönemde Millete, değerlerine ve inançlarına yönelik gerçekleşen sistematik düşmanlığa ilişkin, üç örnek vermek isterim: Birincisi, 2021 yılı Aralık ayının sonunda Diyanet İşleri Başkanlığının okul öncesi İslam dini ve Kuran'ı Kerim eğitimine ilişkin birinin (Ö.Ö.), "...çağdışı, karanlık ortaçağ zihniyeti…" demesidir.

23 Şubat 2022 Çarşamba
RUSYA VE BATI EKSENİNDE UKRAYNA KRİZİ

Kırım bizim için çok önemli bir topraktır. Kırım tarihte iki kere Rusya tarafından ilhak edildi. Birincisi, Çarlık Rusyası döneminde Çar 2.Katerina zamanında, Aynalıkavak tenkihnamesi sonrasında, 1783 tarihinde Osmanlıya fazla yaklaşması gerekçesiyle ilhak edildi.

15 Şubat 2022 Salı
ZİNCİRİN HALKALARI

Zincirin halkaları tamamlandı, Herşey çok güzel oldu, İstanbul kar altında kaldı, İstanbul'u kar esir aldı. O şey! İstanbul'u sel aldı, Bodrum'da tatil yaptı, Elazığ'da deprem oldu, Erzurum'da kayak yaptı...

07 Şubat 2022 Pazartesi
KUTSAL SOKAK KÖPEKLERİ!

Hindistan'da insanlar ineğe tapar! İnsanlar şehirlerde ve sokaklarda kutsal  ineklerle birlikte yaşar! Türkiye'de de başıboş, vahşi sokak köpekleri; Şehirlerde, sokaklarda insanlarla birlikte yaşıyorlar!