Zeki Özdemir

zekiozdemir@istiklal.com.tr
02 Nisan 2020 Perşembe
TEMEL VE MUZ KABUĞU

Bilindiği üzere bütün dünya korona ile yatıp korona kalkıyor. Hop oturup hop kalkıyor. Korona virüs salgını bütün dünyayı sardığı gibi Ülkemizi de etkilemektedir.

23 Mart 2020 Pazartesi
İKİ AYAKLI SIRTLANLAR

Sırtlan anavatanı Afrika olan, sürü psikolojisi ile hareket eden ve avına saldıran, çirkin ve sevimsiz, dünyanın en vahşi ve yırtıcı, memeli bir hayvan türüdür. Sırtlan o kadar vahşi, acımasız ve barbar bir hayvandır ki avını daha öldürmeden canlı canlı, sürü halinde parçalamaya, kafa-göz-kemik-bağırsak-et yemeye ve tüketmeye başlar. Çene, kafa, boyun ve döş kısımları dehşet boyutunda güçlü hayvanlardır.

19 Mart 2020 Perşembe
BİYOLOJİK SİLAH: KORONA VİRÜS

Malum, Çin'in Vuhan kentinde 2019 yılı Aralık ayında ortaya çıkıp bütün dünyayı saran ve özellikle Avrupa'da etkili olan korona virüs,  dünyada can almaya devam ediyor. Bütün dünya, zenginler ve aristokratlar, soylular ve herkes hop oturup hop kalkıyor.

18 Mart 2020 Çarşamba
ŞEHİTLER TEPESİ

27/02/2020 tarihinde Suriye'nin İdlib kentinde, orada barış gücü olarak görev yapan Türk Askerine yönelik Suriye Esed Rejimi tarafından yapılan hava saldırısı sonunda ilk anda bilindiği gibi 33 Mehmetçiğimiz şehadet şerbetini içmişti. 

17 Mart 2020 Salı
33 KEDİ

27/02/2020 tarihinde Suriye'nin İdlib kentinde, orada barış gücü olarak görev yapan Türk Askerine yönelik Suriye Esed Rejimi tarafından yapılan hava saldırısı sonunda ilk anda bilindiği gibi 33 Mehmetçiğimiz şehadet şerbetini içmişti.

06 Mart 2020 Cuma
TÜRKİYE'NİN IRAK VE SURİYE'DE BULUNMASININ AMAÇLARI!

1- TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN ÜLKESİ VE MİLLETİYLE BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUMAK, 2- VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ VE MİLLETİN BAĞIMSIZLIĞINI EBEDİYETE KADAR DAİM KILMAK, 3- 101 YIL ÖNCE OLDUĞU GİBİ TEKRAR İŞGAL VE İSTİLAYA UĞRAYARAK KATLİAM VE SOYKIRIMLARA MARUZ KALMAMAK,

05 Mart 2020 Perşembe
İDLİB'DE ŞEHADET

Suriye'nin İdlib kentinde, Turkiye, İran ve Rusya arasında 2017 Eylül ve 2018 Eylül ayında imzalanan Astana ve Soçi anlaşmaları gereğince sivil ve masum insanların soykırıma uğramasını engellemek...

05 Mart 2020 Perşembe
FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI

Bugünlerde herkes FETÖ'nün siyasi ayağının kim olduğunu konuşuyor. Bu sorunun cevabını kimse bulamıyor. Herkes, tüm cenahlar birbirini suçluyor. Tüm siyasiler karşıt siyasileri FETÖ'nün siyasi ayağı olmakla suçluyor.

03 Mart 2020 Salı
KIBRIS'TA ZİLLET

Kıbrıs bilindiği gibi Türkiye'nin Milli bir meselesidir. Partiler üstü bir davadır. Ancak, bir zilletin sözleri Türk Milletinin yüreğini acıtmakta, tüm Şehitlerimizin kemiklerini sızlatmaktadır.

02 Mart 2020 Pazartesi
MİLLİ DEVLET ADAMI

Ana muhalefetin eski lideri Sayın D.B., Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki çıkarlarını korumak amacıyla B.M. ve uluslararası alanda tanınırlığı olan meşru Libya UMH ile  askeri ve güvenlik anlaşması imzalaması, Hükümeti askeri olarak desteklemesi ve oraya asker göndermesi konusunda "Emeği geçenleri kutluyorum, çok doğru bir anlaşma, doğru bir hamledir ve geç bile kalınmıştır.