Zeki Özdemir

zekiozdemir@istiklal.com.tr
26 Haziran 2020 Cuma
LİBYA PETROLÜNÜN PEŞİNDE!

Şok, şok, şok. Sarsıcı, çarpıcı ve silkeleyici bir gelişme. Yok artık, bu da mı oldu, bunu da mı yaşıyoruz? diye soru sorduracak bir gelişme daha! Şeytan Nirvanaya çıktı!

20 Haziran 2020 Cumartesi
SULTAN AHMET DE MÜZE OLSUN!

Asrın siyaset önderimizin, karikatür karakteri ve çizgi film kahramanının vekili İ.K. Mecliste yaptığı konuşmada "...Ayasofya yetmez, Sultan Ahmet de müze olmalı, evrensel değerlerin gereği bu…" şeklinde akıllara zarar, bir açıklama yaptı.

12 Haziran 2020 Cuma
AYASOFYA CAMİİ

Ayasofya, eski Yunanca'da kutsal bilgelik ya da ilahi bilgelik anlamındadır. Ayasofya Hristiyanlar için olduğu kadar Müslümanlar için de oldukça önemli bir yerdir. 478 yıl Cami olarak kullanılmıştır.

05 Haziran 2020 Cuma
KEMİKSİZ SİYASET

Bu Millet kemiksiz siyaset yapan, ancak kemikten beslenen, Millete ve değerlerine yaklaşık 200 yıldır düşman olan, emperyalizmin yalağından yemlenen ve onlar için havlayıp ısıran kemiksizlerden çok çekti. Onların yüzünden geri kaldı, ilerleyemedi; Siyonizme ve emperyalizme payanda oldu.

01 Haziran 2020 Pazartesi
AKINCILAR

Artık günümüzde de Akıncılarımız var. Bugün semalarımızda, Irak'ta, Suriye'de, Akdeniz'de, Libya'da tarih yazmaktalar. Tüylerimizi diken diken yapmaktalar. Umuyoruz ve diliyoruz ki, ummak istiyoruz ki yarın da Dünyanın her yerinde göklerde uçan kartallar ordumuz olacaklar!

24 Mayıs 2020 Pazar
ÇAV BELLA, YUH YUH

Yine yabancı istihbarat ajanları, düşmanların etki ajanları iş başında. Hep birlikte fitne ateşini harlamaya çalışıyorlar. Geçmişte dinli-dinsiz, Türk-Kürt, laik-anti laik, Alevi-Sünni, sağcı-solcu, ilerici-gerici, Cumhuriyet mitingleri, gezi olayları...

14 Mayıs 2020 Perşembe
MİT

MİT personeli ülkemizin çıkarlarını ve ali hedeflerini tüm dünyada koruduğu için devletimizin ve milletimizin gizli kahramanlarıdır. Kendisini kutsiyetine ve vatanına adamış adsız yiğitlerdir.

01 Mayıs 2020 Cuma
NEFRET SUÇU

24 Nisan 2020 tarihinde Cuma hutbesinde Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş zinanın, eşcinselliğin, lutuliğin ve her türlü sapkınlığın haram olduğunu, hastalıklara yol açtığı için bu fiiliyatlardan Müslümanların uzak durması gerektiğini belirtmişti.

30 Nisan 2020 Perşembe
YENİ ULUSLARARASI SİSTEM-4

Amerikan Başkanı Trump, müteaddit defalar dünyadan izole olacağını, yeniden büyük Amerika için çalışacağını, Avrupa'nın tercih yapmak zorunda olduğunu, ellerinde çok gizli silahların bulunduğunu söyleyegelmektedir.

24 Nisan 2020 Cuma
YENİ ULUSLARARASI SİSTEM-3

Dünya sistemi yaklaşık 100 yılda bir değişir. Dünyada büyük olaylar sonucunda ayakta kalan hakim güçlerce yeni bir dünya düzeni kurulur. Yeni bir dünya düzenine giden sürecin, büyük olayların ya da dünya savaşının fitili küçük bir olayla yakılır.