Zeki Özdemir

zekiozdemir@istiklal.com.tr
31 Temmuz 2021 Cumartesi
PETROL KUYULARINA BETON DÖKÜLDÜ! TÜNEL VE METROLARA TOPRAK DÖKÜLDÜ!

Uzmanların ve bilim adamlarının verdiği bilgilere göre; yerli, yabancı, Batılı, Amerikalı, Rus şirket ve kurumların açıklamalarına göre Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki petrolün niteliği, kalitesi ve derinliği Kuzey Irak ve Suriye'deki petrol ile aynı.

19 Temmuz 2021 Pazartesi
HARAMZADELER...

Bugünlerde birileri sürekli çakma Müslüman, çakma Vatansever, Vatan haini, haramzade ve harami arıyor. Bunları bulmak kolay. Samimi olmak, başını kaldırıp etrafına bakmak, akıl ve izan sahibi olmak ve tarih bilmek yeterli. 

03 Temmuz 2021 Cumartesi
HEYKELCİLER

Malum Ülkemizde bazıları heykelle yatıp, heykelle kalkıyorlar. Sıkıldıkça heykele sarıyorlar. Sermayeyi heykele yüklüyorlar, aç kaldıklarında belki karınlarını doyurur diye. Neredeyse helvadan heykel yapıp, yaptıkları heykelleri yiyecekler! 

22 Haziran 2021 Salı
VATAN HAİNLERİ

Büyük Müslüman Türk Milletinin seçtiği yöneticilere; Yıllarca katil, hırsız, diktatör diyen, "Anasını, aaa…" diyerek küfreden, "Hergele" diyerek hakaret eden ...

08 Haziran 2021 Salı
KEMİKSİZLER

Mayıs ayının üçüncü haftasında akıl sınırlarını fazlasıyla zorlayan iki gelişme oldu. Birincisi, eski (miş) bir siyasetçinin Rize İyidere'ye yapılacak stratejik ve bölgesel ...

25 Mayıs 2021 Salı
VATAN HAİNLERİ

Büyük Müslüman Türk Milletinin seçtiği yöneticilere; Yıllarca katil, hırsız, diktatör diyen, "Anasını, aaa…" diyerek küfreden, "Hergele" diyerek hakaret eden...

19 Mayıs 2021 Çarşamba
TARIMSAL HASILA

2020 yılı verilerine göre Ülkemiz tarımsal hasılada Avrupa 1.ve dünya 10.sudur. Türkiye buğday üretiminde dünyada ilk 10'da, buğday unu ihracatında dünya 1.si, makarna ihracatında ise dünya 3.südür. 

07 Mayıs 2021 Cuma
REALİTE-2

Ayrıca, terörle mücadele, egemenlik, savunma ve dış politika alanlarında Türkiye son 20 yılda çok büyük, tarihi ve hayati  işler başarmıştır. Realite nedir?

27 Nisan 2021 Salı
REALİTE-1

Günümüzde bir kesim tarafından sıklıkla dile getirilen bir tez var. Bu tez "Ekonomi battı, bitti, kül oldu; yatırım yapılmıyor, sata sata bitiremediniz, Millet aç aç; nitelikli ve eğitimli genç nüfus beyin göçü icinde… " tezidir.

19 Nisan 2021 Pazartesi
REFORM-6

Hukuk Reformu: Türkiye'de yeni anayasa yapılmasına ilişkin hususları ve darbe anayasasından bir an evvel kurtulunması gerektiğini İstiklal Gazetesinde yayınlanan Yeni Anayasa başlıklı, 1982 12 Eylül askeri darbesi ürünü olan Siyasi partiler ve Seçim kanunlarının tümden değişmesi gerektiği hususlarını yine aynı saygın Gazetede yayınlanan Siyasi Partiler ve Milletvekili Seçimi Kanunu ile Seçim Kanunu başlıklı yazılarımda etraflıca belirtmiştim.