Zeki Özdemir

zekiozdemir@istiklal.com.tr
05 Ekim 2021 Salı
AFGANİSTAN VE TALİBAN

Afganistan, 19. Yüzyılın sonlarından itibaren işgal ve istilalara karşı direnen, iç karışıklık ve çatışmalarla halkın sürekli çile çektiği, 38 milyon nüfuslu ve halkı Müslüman olan zorlu, dağlık bir ülkedir.

22 Eylül 2021 Çarşamba
GÜNAH VE SEVAP

Bizim asrın siyaset önderimiz, karikatür karakteri, çizgi film kahramanı; gene pot kırdı, gene çam devirdi, gene zincirinden boşandı. Temmuz ayının ilk haftasında, grup toplantısında yaptığı konuşmada "...iktidara oy veren günah işler…" dedi.

02 Eylül 2021 Perşembe
BOZGUNCU VE FİTNECİ

Sayın Baykal'ın genel başkanlık döneminde partisinden Milletvekilliği yapmış, kendisini aydın zanneden bir gerici, yobaz, örümcek kafalı; ipe sapa gelmez deli saçması şeyler söyledi.

24 Ağustos 2021 Salı
SÖMÜRGE VALİSİ VE İŞGALCİLERİN AVUKATI

Eskimiş, çürümüş, kokuşmuş, son kullanma tarihi geçmiş, marul yeşilliği ve kızıl saç; 2021 yılı Haziran ayının son haftasında yaptığı bir konuşmada Devletin ve Milletin başı ve yöneticisine dümdüz, bodoslamadan, eğip bükmeden "eleştiri" adı altında "...sömürge valisi ve işgalcilerin avukatı…" şeklinde bir açıklama yaparak küfretti, ağzından lağım püskürttü!

11 Ağustos 2021 Çarşamba
HAYDUT DEVLET VE KIRK HARAMİLER

Haydut devlet tabiri nedir ve biz bu tabiri nereden biliyoruz? Haydut devlet eşkıya, onun bunun malına çöken, haksızlık yapan, hukuk tanımaz, anti demokratik, uluslararası anlaşmalara uymayan, zulüm ve katliam yapan, soykırımcı devletlere denir.

31 Temmuz 2021 Cumartesi
PETROL KUYULARINA BETON DÖKÜLDÜ! TÜNEL VE METROLARA TOPRAK DÖKÜLDÜ!

Uzmanların ve bilim adamlarının verdiği bilgilere göre; yerli, yabancı, Batılı, Amerikalı, Rus şirket ve kurumların açıklamalarına göre Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki petrolün niteliği, kalitesi ve derinliği Kuzey Irak ve Suriye'deki petrol ile aynı.

19 Temmuz 2021 Pazartesi
HARAMZADELER...

Bugünlerde birileri sürekli çakma Müslüman, çakma Vatansever, Vatan haini, haramzade ve harami arıyor. Bunları bulmak kolay. Samimi olmak, başını kaldırıp etrafına bakmak, akıl ve izan sahibi olmak ve tarih bilmek yeterli. 

03 Temmuz 2021 Cumartesi
HEYKELCİLER

Malum Ülkemizde bazıları heykelle yatıp, heykelle kalkıyorlar. Sıkıldıkça heykele sarıyorlar. Sermayeyi heykele yüklüyorlar, aç kaldıklarında belki karınlarını doyurur diye. Neredeyse helvadan heykel yapıp, yaptıkları heykelleri yiyecekler! 

22 Haziran 2021 Salı
VATAN HAİNLERİ

Büyük Müslüman Türk Milletinin seçtiği yöneticilere; Yıllarca katil, hırsız, diktatör diyen, "Anasını, aaa…" diyerek küfreden, "Hergele" diyerek hakaret eden ...

08 Haziran 2021 Salı
KEMİKSİZLER

Mayıs ayının üçüncü haftasında akıl sınırlarını fazlasıyla zorlayan iki gelişme oldu. Birincisi, eski (miş) bir siyasetçinin Rize İyidere'ye yapılacak stratejik ve bölgesel ...