Yasin Hakan Karagözlü

yasinhakan@istiklal.com.tr
16 Ekim 2020 Cuma
BİR KARDEŞİM GİTTİ ÜÇ KAHRAMAN AĞABEYİM OLDU

Kardeşim Polis memuru Kadir Cihan Karagözlü 7 Haziran 2016 tarihinde Vezneciler saldırısında şehit düştü... O şehit oldu biz paramparça olduk.. Herkes el uzattı ve yanımızda oldu. Allah herkesten razı olsun. Ama değinmek istediğim kişiler işte yukarıda yazdığım gibi kanımdan canımdan abim gibi kardeşim gibi yanımızdaydı.

09 Ekim 2020 Cuma
Mesleğe, Geleceğe Umutla bakıyorum...

2022 yılının Ocak ayı içerisinde (15 ay sonra) yapılacak olan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası seçimlerinde TAKSİ sahipleri net tavır belirlemek zorundadır.......

28 Eylül 2020 Pazartesi
Aslan kardeşim Kadir Cihan Karagözlü

Doktor geldi, yanında emniyet müdürü önce sessizce bakıştık, doktorun kelimeler ağzında düğüm düğüm olmuş sessizce başımız sağolsun dedi ardından emniyet müdürü babama sarılarak "Vatan sağolsun" dedi.  İşte o an yüreğime oturan tarifsiz acıyı hissettim..

27 Eylül 2020 Pazar
ÇIRPINIRDI KARADENİZ BAKIN TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

Azerbaycan toprakları olan Karabağ 28 yıldır Ermenistan işgali altindadır, bu işgal Birleşmiş Milletler tarafındandan alınan kararda da Karabağ'da yapılan katliam soykırım olarak kabul edilmiştir.

26 Eylül 2020 Cumartesi
BEN BİR GÖÇMEN ÇOCUĞUYUM...

Ben, Bulgar göçmeni değil ’BULGARİSTAN GÖÇMENİYİM’ Ben, Bulgar Türkü değil ’BULGARİSTAN TÜRKÜYÜM’ BEN, BALKAN GÖÇMENİ, TÜRK OĞLU TÜRKÜM !!! Ben, üzerinde yaşadığım ve tarihin zaferlerle büyüttüğü o şanlı ’TÜRK’ kelimesinin ruhuna sahip olmaktan gurur duyduğum canım vatanım Türkiye Cumhuriyetinde, göçmenlere karşı kullanılan yanlış telaffuzdan hiç hoşnut olmayan bir göçmen çocuğuyum.

12 Eylül 2020 Cumartesi
Zeytinburnu çocuğu kişilik sahibidir

Zeytinburnu çocuğu cesaretli, namuslu, arkadaşını koruyup kollayan, dürüst kişilik sahibidirler, kişilikleri gereği yabancılara karşı, diğer ilçe insanlarına karşıda bi o kadar saygılı ve çekingendirler, hatta kimi zaman bu çekingenlikler, saygılı duruşları onlarda ezikmişcesine görüntü oluşturmuştur.