Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
07 Mayıs 2021 Cuma
TÜRKEŞİN DİNDARLIĞI - 1

Başbuğ Alparslan Türkeş; İngiliz esaretinde kalmış, bir vatanda yani Kıbrıs’ta doğmuş, Milli kültürü, İslami ilimleri iyi öğrenmiş,  İslam terbiyesini iyi almış, İngiliz esaretinde kalmayı asla kabul edememiş...

04 Mayıs 2021 Salı
TÜRKLÜK ŞUURU

Kişilerin milli şuuru, kurduğu devleti, yüceltir. Çünkü, millet ve devleti koruma duygusu doğuştandır. Kişinin önce kendini, sonra ailesini, Sonra milletini ve sonra da din kardeşini sevmesi dini bir görevdir.

01 Mayıs 2021 Cumartesi
ERMENİ SOYKIRIM YALANINA KARŞI TEDBİR

Türkiye artık Batı emperyalizmine karşı zincirleri kırdı. Allaha şükür, kendi irademizle devletimizi yönetebiliyoruz. İngiliz krallığına bağlı Mason casus teşkilatının devletteki gücü kayboldu.

27 Nisan 2021 Salı
ERMENİ MESELESİNDE TÜRKİYE YETERSİZ

Dikkat ederseniz, Dünyanın her yerinde Ermeni soykırımı işleniyor. Avrupa’daki bütün parlamentolar sözde soykırımı kabul etti. En son da ABD başkanı J. Biden soykırım dedi. Dünyaya yayılmış, bir avuç Ermeni  fırtınalar koparıyor.

23 Nisan 2021 Cuma
128 MİLYAR DOLAR

Bir olayla başlayalım. DSP, MHP ve ANAP koalisyonu zamanında, Ulaştırma bakanı Enis Öksüz, şimdi hatırlamıyorum ama, Normal görünen bir açıklama yapmıştı. Hemen öğleden sonra dolar birdenbire yükseldi.

20 Nisan 2021 Salı
TÜRK TARİHİ ÜZERİNE

Hiç şüphesiz ki, dünyanın en büyük milleti, Türk milletidir. Altaylardan çıkıp, Afrika batılarına, Yani Büyük Okyanus’tan, Atlas Okyanusu’na, Sibirya’dan, Hindistan’a kadar dünyanın her yerini idare eden...

15 Nisan 2021 Perşembe
VATİKAN TÜRKİYE’DE TEŞKİLATLANIYOR

Vatikan, son yıllarda, 3. Bin(milenyum) de Asya’yı Hıristiyan yapmak istiyor. Maalesef Güney Kore’nin yarısını Hıristiyan ettiler. Çin de çok hızlı şekilde propaganda yapıyorlar.

13 Nisan 2021 Salı
RAMAZANIN DEĞERİ

Ol mahiler ki, derya içredirler, Deryayı bilmezler. Yani balıklar deniz içinde yüzerler ama onu idrak edemezler. Fakat deniz her nimeti ile o balıkları yaşatır.

09 Nisan 2021 Cuma
CHP’NİN ŞERRİNDEN

CHP, Batı kültür ve emperyalizminin Türkiye’deki uzantısıdır. 1839 yılında yayınlanan “Tanzimat Hattı Hümayunu”ndan bu tarafa, Türkiye’nin başına ne geldi ise bu gizli teşkilattan geldi.

06 Nisan 2021 Salı
CIA MUHTIRASI

Bir gece aniden 104 amiralin muhtıra vermesi, Organize bir suçtur. Daha önceden de yapılan askeri darbeleri, Askeri muhtıraları hatırlatmak içindir. El altından sopa göstermektir.