Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
24 Ağustos 2021 Salı
ASKERİ DARBELER BİTİYOR MU

Biliyorsunuz askeri darbeler ya geri kalmış ülkeler de veya İslam ülkelerinde yapılır. Özellikle İslam ülkelerinde askerler Rejimi korumak için vardır. Bu rejim, daima seküler, Batı emperyalizminin çıkarı doğrultusunda kurulur.

20 Ağustos 2021 Cuma
AFGANİSTAN GERÇEĞİ

Bir tertipten sonra, Amerika 20 yıllık Afganistan işgalini, Mağlubiyet ve hezimetle kapattı. Geçen günlerde pılısını, pırtısını toplayıp ayrıldı. Ama ne ayrılış?

17 Ağustos 2021 Salı
ÖZAL'IN İMAR TAHRİBATI

Özal, 12 eylül 1980 ihtilali ürünüdür. İhtilal gecesi, evinden alınıp, Başbakan yardımcısı yapıldı. Bu görev okyanus ötesinden verilmişti. 1984 seçimlerinde,  Önceki hiç bir partiye seçilme hakkı verilmedi.

13 Ağustos 2021 Cuma
TÜRKİYE’NİN KURTULUŞU

Türkiye üzerinde asla oyun bitmez. Tanzimat’tan beri İsrail Devleti’ni kurma çabaları, Osmanlı Devleti’ni yıkma çalışmaları, Hepsi aynı hedefe yöneliktir. İsrail Devleti kurulduğundan beri de Ortadoğu’da huzur aramak beyhudedir.

05 Ağustos 2021 Perşembe
AHLAK YAPIMIZ

Türk milleti, dünyanın en ahlaklı milletidir. Batılılar gibi, çocukluğundan beri, herkesle cinsi ilişki kurar mı? Namusunu bu kadar ayaklar altına verir mi? Devlet tarafından suçlar teşvik edildiği, Cezalar azaltıldığı halde...

03 Ağustos 2021 Salı
AŞAĞILIK DUYGUSU

Tarih, Çin seddinden , Viyana’ya, Sibirya’dan Hindistan’a, Ta Afrika içlerine , Dar üs selamdan Timbuktu’ya kadar, Yüce Türk milletinin şerefini ve başarısını yazıyor.

30 Temmuz 2021 Cuma
SATILIK GAZETECİLER

Şimdi onlara fondaş gazeteciler de deniyor. Yani Batılıların veya emperyalistlerin Türkiye’deki  yönetimi, Kendi menfaatlerine hizmet edecek hale getirmek için, Medyada yuvalanmış kişilere ve kuruluşlara, Hazırladıkları fonlardan destek vermeleridir. Sadece Türkiye değil, bütün ülkelerde yapmaktadırlar.

27 Temmuz 2021 Salı
DEVLET BAHÇELİ'NİN KARARLILIĞI

Türk milleti büyük millettir. En zor zamanlarında mutlaka kendisini koruyup, kollayacak, Zorlukları aşacak ve kendisini kurtaracak bir kahraman çıkarmıştır.

16 Temmuz 2021 Cuma
KATOLİK BİR PAPAZIN MİLLETİNİ ALDATMASI

Onların ellerinde,Türkiye’de Ermeni’den dönme ne kadar kişi varsa kayıtlıdır. Nüfus kayıtları da ellerindedir.Bir asırdır üzerinde çalışıyorlar. Onlar kim? Masonlar, Ermeni cemaati, MI6 ve CIA…

13 Temmuz 2021 Salı
KATAR EMİRİNİN KAHRAMANLIĞI

Katar, Basra Körfezinde küçük bir yarımada üzerinde küçük bir ülkedir. Çok miktarda doğal gaz çıkar ve petrolden de zengindir. Bu ülkenin yönetimi, Türkiye’ye yakınlık gösterdi diye, Yatırımlarını Türkiye’ye yöneltti.