Arda BİRBEN

Arda BİRBEN

ardabirben@istiklal.com.tr
04 Temmuz 2022 Pazartesi
Fenerbahçe'nin yeni sezon planlaması

Geçtiğimiz sezonu 2. sırada bitiren Fenerbahçe'de süphesiz önümüzdeki sezon epey bir değişiklik olacak. En temel değişiklik takımın başında Jorge Jesus'un olması.

02 Temmuz 2022 Cumartesi
Jorge Jesus’un Oyun Anlayışı

Johan Cruyff… Bu isim, futbolun dinamiklerini yaklaşık 32 sene evvel derinden sarsmış bir futbol adamına ait. Total Futbol felsefesini, o günün futbol anlayışına yerleştiren efsanevi Hollandalı.

01 Temmuz 2022 Cuma
FB Beko-1

Transfer dönemimde İgor Kokoskovun sistemine göre transferler ile başlayan Fenerbahçe Beko Kokoşkovun ani ayrılığı sonra takımın başına Sasha Djordjevic’i takımın başına getiridi.

29 Haziran 2022 Çarşamba
Fenerbahçe yeni sezona nasıl hazırlanıyor?

Fenerbahçe yeni sezonu açtı. Milli takımda olan oyuncular dışında yeni transferleri ile birlikte Samandra Can Bartu tesislerinde sezonun antrenman programının ilk etabı gerçekleştirilecek.

28 Haziran 2022 Salı
2021-2022 sezonu Fenerbahçe için nasıl geçti (2)

Fenerbahçe'de Antalyaspor maçı ile birlikle İsmail Kartal dönemi başladı. 15 ocak'ta ki mücadele öncesi Süper Lig'de lider ile arada puan farkı olsada hedefte hala Türkiye kupası ve Konferans lig'i hedefleri mevcuttu.

25 Haziran 2022 Cumartesi
2021-2022 sezonu Fenerbahçe için nasıl geçti?

Geçtiğimiz sezon ligi 2.sırada bitiren Fenerbahçe son dönemde performansı ile beğeni toplamıştı. 2021 yaz dönemi Fenerbahçe için hareketli geçmişti. Bir önceki sezonu Emre Belözoğlu ile kapatan Fenrbahçe, yeni sezonda takımı Vitor Pereira’ya emanet etmişti.