Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – Grantee

İSTİKLAL MEDYA YAYINCILIK A.Ş. ADINA İMTİYAZ SAHİBİ

SEÇKİN ŞENGÜR

seckinsengur@istiklal.com.tr 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ –  Editor in Chief

Hüseyin Arif ÇAKMAK

huseyinarifcakmak@istiklal.com.tr

 

 SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Mustafa GÜL

mustafa.gul@istiklal.com.tr

 EDİTÖRLER – Editors

Fırat DEMİR

 firatdemir@istiklal.com.tr

Abdülkadir KORKMAZ

abdulkadirkorkmaz@istiklal.com.tr


GECE EDİTÖRÜ – Night Shift Editor

Semih GÜREL

 semihgurel@istiklal.com.tr


REKLAM REZERVASYON – Advertise

Eposta: reklam@istiklal.com.tr


BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (basin@istiklal.com.tr)

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Mehmet TÜFEKÇİ

mehmettufekci@istiklal.com.tr 

Mali Müşavir / financial advisor

Esra Duman

 esraduman@istiklal.com.tr 

ALTYAPI ve TEMA

Bilgin Pro - İstiklal Gazetesi

 
Adres : Sümer Mah. Şehit Er Yavuz Bahar Sok. No: 75 Zeytinburnu / İstanbul

Tel : 0212 415 5617 -18

Faks : 0212 416 24 63

Eposta : info@istiklal.com.tr

elalEposta: iletisim@istiklal.com.tr

FB: https://www.facebook.com/istiklalTurkiye/

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

YAYIN İLKELERİ

https://www.istiklal.com.tr Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.istiklal.com.tr , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

https://www.istiklal.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@istiklal.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Akın İlhan  tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

 Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://www.istiklal.com.tr However, sometimes the https://www.istiklal.com.tr uses third parties to process your information. https://www.istiklal.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://www.istiklal.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://www.istiklal.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://www.istiklal.com.tr and its services. When you use https://www.istiklal.com.tr  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://www.istiklal.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://www.istiklal.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.