Künye

 İMTİYAZ SAHİBİ

İSTİKLAL MEDYA YAYINCILIK A.Ş.

 

TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ

Şeyma ÇAKMAK
 

seymacakmak@istiklal.com.tr

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Mesut OYMAK
 

TİCARET ÜNVANI

İstiklal Medya Yayıncılık A.Ş

YAYINCI

İSTİKLAL MEDYA YAYINCILIK A.Ş.

YÖNETİM YERİ

İSTANBUL

İLETİŞİM TEL.NO

0212 574 06 04

KURUMSAL E-POSTA

iletisim@istiklal.com.tr

ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ ADRESİ

25939-81507-60748

YER SAĞLAYICI TİCARET ÜNVANI

Bilginpro Yazılım ve Medya LTD.ŞTİ.

YER SAĞLAYICI ADRESİ:

Abdurrahman Nazif Gürman Mah. General Ali Riza Gürcan Cad.

Merter Platform Suites No: 27/198 Güngören, İstanbul  

 

İDARİ İŞLER

Kadriye KÖMÜR

kadriyekomur@istiklal.com.tr

WASHINGTON TEMSİLCİSİ

Serra KARAÇAM

serrakaracam@istiklal.com.tr

SOSYAL MEDYA MÜDÜRÜ

Yunus FİLİZ

yunusfilizyaziyor@istiklal.com.tr

HABER MERKEZİ

Hasan DEMİRCİ

Baran ŞAHİN

Turan KIŞLAKÇI

Fatma TUFAN

Elif ŞİPKA

Büşra Nur ALTINIŞIK

Hacer HANİÇ

İslam ÖZKAN

Hüsne BULUT

Hülya KARAHAN

Mehmet CEYLAN

Nazlı APSAY SENER

Ali Osman ÖNDER

Abdulazaiz AKOVA

GÖRSEL YÖNETMEN

Mustafa BODUR

mustafabodur@istiklal.com.tr  

REKLAM REZERVASYON – Advertise

Eposta: reklam@istiklal.com.tr

HUKUK DEPARTMANI

Av. Mehmet TÜFEKÇİ

Av. Merve ERDEN

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (iletisim@istiklal.com.tr)

FB: https://www.facebook.com/istiklalTurkiye/

Twitter: https://twitter.com/gazeteistiklal 

LinkedIn: https://tr.linkedin.com/company/istiklal-gazetesi

Instagram: https://www.instagram.com/istiklalgazetesi/

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

YAYIN İLKELERİ

https://www.istiklal.com.tr Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.istiklal.com.tr , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

https://www.istiklal.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@istiklal.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

 Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://www.istiklal.com.tr However, sometimes the https://www.istiklal.com.tr uses third parties to process your information. https://www.istiklal.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://www.istiklal.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://www.istiklal.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://www.istiklal.com.tr and its services. When you use https://www.istiklal.com.tr  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://www.istiklal.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://www.istiklal.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.