Künye

İSTİKLAL MEDYA YAYINCILIK A.Ş. ADINA İMTİYAZ SAHİBİ - Grantee

SEÇKİN ŞENGÜR

seckinsengur@istiklal.com.tr 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ –  Editor in Chief

Hüseyin Arif ÇAKMAK

huseyinarifcakmak@istiklal.com.tr

Resmi Twitter hesabı - Official Twitter Account

@HuseyinArifCkmk

GENEL MÜDÜR

Şeyma ÇAKMAK

seymacakmak@istiklal.com.tr 

  SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Selahattin DEMİREL

selahattindemirel@istiklal.com.tr

İDARİ İŞLER

Kadriye KÖMÜR

kadriyekomur@istiklal.com.tr 

ANKARA TEMSİLCİSİ

Nur BATU

nurbatu@istiklal.com.tr

WASHINGTON TEMSİLCİSİ 

Serra KARAÇAM

serrakaracam@istiklal.com.tr

EGE BÖLGE TEMSİLCİSİ

Semih GÜREL 

semihgurel@istiklal.com.tr

HABER MERKEZİ

Turan KIŞLAKÇI

Mehmet YÜCEL

Fırat DEMİR

Esma KARAYEL

Bilal İŞGÖREN

Mesut OYMAK

Ömür VAROL

GÖRSEL YÖNETMEN

Mustafa BODUR

REKLAM REZERVASYON – Advertise

Eposta: reklam@istiklal.com.tr

HUKUK DEPARTMANI

Av. Mehmet TÜFEKÇİ

Av. Merve ERDEN

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (iletisim@istiklal.com.tr)

ALTYAPI ve TEMA

Bilgin Pro - İstiklal Gazetesi

e-posta: iletisim@istiklal.com.tr

FB: https://www.facebook.com/istiklalTurkiye/

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

YAYIN İLKELERİ

https://www.istiklal.com.tr Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.istiklal.com.tr , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

https://www.istiklal.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@istiklal.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

 Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://www.istiklal.com.tr However, sometimes the https://www.istiklal.com.tr uses third parties to process your information. https://www.istiklal.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://www.istiklal.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://www.istiklal.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://www.istiklal.com.tr and its services. When you use https://www.istiklal.com.tr  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://www.istiklal.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://www.istiklal.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.