1156 Defa Okundu

Bir Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi’nde çekilen video da, oyuna alınmadığı için küsen zihinsel engelli bir öğrenci, öğretmeni tarafından tekmelendikten sonra '’oynatmıyorum, hoca benim oynatmıyorum’' diyerek öğrenciye kafa atıyor, oda yetmezmiş gibi üç beş kişi tarafından zor kullanarak karga tulumba pencereden içeri sokuluyor.

Aileler engelli çocuklarını gelişim göstermeleri için rehabilitasyon merkezlerine gönderiyor ancak çocukların gördükleri muamele ortada… Üstelik bir devlet kurumunda bunların yapılması utanç verici!!!

Sözcünün Ağrına Gidene Bakın:

Sözcü gazetesi, Kadıköy İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerin başlarına taktıkları takkeleri haber yaparak, güya gazetecilik yaptığını zannediyor. Eğer gazetecilik yapıyorsanız, 10 Kasım’da Mustafa Kemal’e secde ettirilen küçücük sabilerin haberlerini yapın. Yapmazlar!!! Çünkü onların zihniyetine göre takke ayıp, Mustafa Kemal’e secde etmek ayıp değil.

Mustafa Kemal’in aleyhinde olan haberleri anında yapan Sözcü ve malum Kemalist medya, secde haberine sessiz kaldı. YAZIKLAR OLSUN SİZE!!!

Bu Nasıl Belediye Başkanı:

İnternette dolaşan bir video da Kahramanmaraş'ın Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Trabzonlu bir hanımefendiye "Sizi biz Müslüman yaptık" diyor. Hanımefendi tepkisini gösteriyor ama sosyal medyadan da tepkilerde çok oldu. Bir başkan nasıl böyle konuşur… Ak Parti’de kendini bilmeden konuşanlar öyle çoğaldı ki partilerine faydadan çok zarar verir oldular.

Yine Siyanür Yine Katliam:

İstanbul ve Antalya'da iki ailenin evlerinde siyanürle intihar ederek yaşamlarını yitirmesinin ardından bir katliam haberi de İstanbul'dan gelmişti. Peki, siyanür denilen maddeye ulaşmak kolay mı? Evet, çok kolay ne yazık ki!!! Hem de en popüler bilinen internet sitelerinde bile satışları devam ediyor.

Gerçi Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, siyanür intiharlarıyla ilgili komisyon kurmuş. Komisyondan ne çıkar bilinmez ama intiharların nasıl yapıldığına bakıldığı kadar, sebeplerine de bakılması lazım geliyor…

Değnekçiler Yine İş Başında:

İstanbul'da İSPARK'a ait bazı otoparklarda mesai saatleri dışında vatandaşlardan otopark parası alan değnekçiler yeniden ortaya çıkmış.

Şikâyet üzerine gözaltına alınan değnekçilere, Kabahatler Kanunu'na göre 108'er lira ceza kesilerek serbest bırakılmışlar. Hal böyleyken hangi değnekçi bu işten vazgeçer ki?

Sanat Camiasından Bir Yıldız Daha Kaydı:

Türk tiyatrosunun USTA ismi Yıldız Kenter hayatını kaybetti. Çok kıymetli GERÇEK sanatçılarımız, yıldızlar gibi bir bir kayıp gidiyorlar. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum.

Kalın sağlıcakla.

 

 

Yorumlar