23 °c

TSK Filistin'e üs kursun...

Birilerinin eli yine tetikte. Nükleer denemeler, Yunanistan'ın Türkiye'ye diklenmesi, Avrupa'nın ahbap pozisyonuna çekilmesi, dini alanların saldırıya uğraması bunu doğrular nitelikte. Dünyayı  3 ailenin yönettiğisöylenir. Petrol, finans, silah, gıda, sanayi, tarım ve medya başta olmak üzere çoğu şey bu üç ailenin elinde. Bunlar, Rothschild, Rockefeller, Warburg aileleridir. Bunlardan  biri olan Rockefeller ailesi, baş ferdi David Rockefeller zatının ölümüne rağmen halen boş durmuyor.  Bunlara kısaca değinecek olursak, Warburg ailesi Alman istihbaratında çok önemli bir noktaya sahip, İstihbaratı istediği şekil yönetebilmekte. Yahudi asıllı Rockefeller ailesi ise petrol ve silah konusunda ön planda, ayrıca IMF gibi illetler bunların elindedir. Savaş gelirleriyle bu seviyeye geldi. Rothschild ailesi ise Avrupa'da para trafiğinin baş aktörlerinden biri olduğu söylenmektedir. Kısacası, bu aileler kendi çıkarları doğrultusunda piyonları vasıtasıyla dünyayı karıştırmakta. Konuya bağlı olarak, finans ve güvenlik konusunda son zamanlarda önemli atılımlar yaptık, özellikle doğu ülkeleri arasında kendi para birimimizle ticaret yapılma kararı oldukça yerindedir. İnşAllah, her şey lehimize döner.

*

Yunanistan, bizim de bir aralar ağız kokusunu çektiğimiz IMF kapısında dil döküyor. 7 milyar euro para istenmekte. Biz bu paranın mislini Suriyeli kardeşlerimize yardım için kullandık. Nereden nereye! Ne yazık ki, birileri halen bunun farkında değil...

*

TSK'nın acilen Filistin'e üs kurması lazım. Bu hem oradaki kardeşlerimizin huzuru için hem de Arap dünyasının güvenliği için önemli bir adım olur. Üstelik TSK'nın bölgeye olası bir üs kurması, elim İsrail ordusunun elini bağlayabilir. Kıbrıs gibi ansızın gidip oralara da huzur getirebiliriz. Oralardaki insanların beklentileri de bu yönde. Artık bir adım atmalıyız.  Allah kerim.

*

Kulislerde Ayasofya'nın 2 Haziran 2017 tarihinde İslami ibadete açılacağı söyleniyor. Düşük bir ihtimal olsa da umarım açılır. Üç semavi din için de çok önemli kabul edilen Ayasofya'yı açtığımız gün İstanbul bir kez daha fethedilmiş gibi olur. Böyle bir adım, bizi diğer dinlere mensup insanlar arasında sıkıntıya katsa da, Müslüman coğrafyasında 'One Minute' zaferinin mislini yakalayabiliriz. Onlar oldu bitti bize kin besler, aldırmamalıyız.

*

Kılıçdaroğlu, "Hayır veren kesim eğitimli ve dünyayı sorgulayan bir kesim. Evet oyunu kullananlara demokrasiyi en iyi şekilde anlatacak bir kesim bu kesim." dedi. Seçmenin iradesine bile hakaret eden bu kişinin partisine zarardan başka verdiği yok. En yakınındaki insanlarla bile görüşmelerimde rahatsızlıklarını dile getiriyorlar. İstenmeyen adam pozisyonuna geldi fakat delegeler kendisinin yandaşı, her şekilde atlatıyor. Umarım, bu kez işin ciddiyetinin farkına varırlar. Kazan artık iyice kaynıyor...

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
YAZIYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 14 Ekim 2017 21:48 Bu yazıyı da okuyunca bir daha istiklal webini kapatıyorum. Yahu bak kardeşim canım benim. Filistinlilere sen zannediyorsun ki sadece erdoğan yardım ediyor. Yada öyle yutturmaya çalışıyorsun. Filistinlilere yahudiler hariç ferdi ve devlet olarak bütün devletler taraf. Amerika UNESCO dan niçin ayrıldı (okudun mu bilge yazar kardeşim) 2. Olarak Mavi Marmara gemisine bile sahip çıkmayan "zamanın başbakanına mı sordunuz? diye çarkeden biri mi Filistinde üs kuracak? 3.- Mavi marmara gemisini akdenizin (ULUSLARARASI) sularında boğduran birisi mi? bu işi yapacak? 4. Sen ORTAOKULU OKUDUN VE DÜNYA SİYASİ HARİTASINA BAKTINMI? 4. istiklal.com.tr okuyucularının sayısı , eğitim düzeyini (çok özür dilerim) merak ediyorum. Yazarlarını anladım.

    CEVAP YAZ 1 2 (2) Öne çıkart

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.