30 °c

Sözde Profesör!!!

Göbekli Şengör’ün hakaretleri:

Dünyanın yaratılışına tesadüf diyen, Allah’a ve varlığına inanmayan, sözde Profesör ünvanlı Celal Şengör denilen bu zat bulduğu her fırsatta Kanuni Sultan Süleyman’a hakaretler eder ve devletin çöküşünü Kanuni’ye bağlar.

Dünyanın ilk atlası olarak bilinen el yazması kitabın tanıtım toplantısında, Piri Reis'in hayatındaki en büyük talihsizliği Kanuni Sultan Süleyman gibi bir salağın zamanında doğmuş olmasıdır diyerek hakaret etti!!!

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi: Şark’ın (Doğu) Kanuni, Garb’ın (Batı) Muhteşem dediği, hatta bazı Avrupalı tarihçilerin Kanuni Sultan Süleyman’ın yaşadığı XVI. Asra ‘’Sultan Süleyman Asrı’’ veya ‘’Türk Asrı’’ dediği kaynaklarla sabittir. Böyle bir padişaha padişahların en kötüsü demek cahilliğinde ötesidir!!!

Kanuni Sultan Süleyman 1566’da vefat etmiş, İmparatorluk ise 1922’de yerini Türkiye’ye bırakmıştır. Kanuni ne yapmış olabilir ki İmparatorluk ölümünden 356 yıl sonra çöksün! İmparatorluk Kanuni’den 20 yıl sonra bile yıkılsa bunun sebebi Kanuni’ye bağlanamaz!!!

Kanuni Doğu’yu ve Batı’yı dize getirecek, cihana hükmedecek, Almanya ve İspanya’yı birbirinden ayıracak, Avrupa’yı vergiye bağlayacak ve profesör ünvanlı bu göbekli zatta Kanuni’ye hakaret edecek ve sonra da ne yazık ki bizim devlette bu adama maaş ödüyor!!!

Eğer bu hakaret Kanuni’ye değil de Mustafa Kemal’e yapılsaydı, Şengör hakkında 5816 sayılı kanundan dava açılır ve en az 15 ay hapis cezası alırdı!!!

Sözleri büyük tepki çekince, Habertürk gazetesindeki köşesinde neden bu ifadeleri kullandığını yazmış. "Bu bir deneydi ama özür dilerim" başlıklı bir yazı yazarak şöyle diyor: Bu deneyle milletimizin bazı üyelerini ne yazık ki üzmek zorunda kaldık, kendilerinden özür dilerim.

Bende diyorum ki sen git deneylerini o yiyip yiyip büyüttüğün göbeğinde yap. Senin Kanuni’yi konuşman için önce abdest alman lazım gelir!!!

Şehzadelere bile böyle hitap edilmezdi:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, katıldığı bir programda Küçükçekmece Belediye Başkan Vekili Mehmet Besim Müftüoğlu konuşmasına başlarken Bilal Erdoğan’ı "Pek Sayın Bilal Erdoğan Beyefendi Hazretleri" şeklinde hitap ederek selamladı.

Padişahların çocuklarına (Şehzadelerine) bile böyle dalkavukluk edilmezdi arkadaş bu nasıl bir dalkavukluktur!!!

Kimyasal hadım çare olur mu?

Çocuk istismar vakaları son 10 yılda 300 bini geçmiş ve her geçen gün de hala çocuk istismar haberleri duyuyoruz. Rakamlara bakarsak duymaya da devam edeceğiz.

Çocuk istismar suçunun en ağır cezaları İngiltere, ABD ve Türkiye’de olduğu halde Türkiye’de son 10 yılda 300 bini geçmiş vakaların önüne geçilememiş olması cezaların caydırıcı olmamasıdır!!!

Türkiye’de Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren kimyasal hadım; Birleşik Krallık, Polonya, Moldova, Estonya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Avustralya, Hindistan, İsrail, Rusya, Güney Kore gibi ülkelerde yakın zamanlarda çeşitli cinsel saldırı vakalarında kullanıldı.

Caydırıcı bir ceza olarak görülse de bence küçük bir çocuğa cinsellikle zarar veren bir suçlunun,  idam edilmesi lazım gelir!!!

Kalın sağlıcakla

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
YAZIYA YAPILAN YORUMLAR3 YORUM

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.