Sosyal medyadaki rezillik almış başını gidiyor. Gerçekten insanları anlamak mümkün değil! Bu kadar mı çürüdü insanlık diyorsunuz ama maalesef çürüdü ve çürümeye devam ediyor.

Sosyal medyadaki rezillik almış başını gidiyor. Gerçekten insanları anlamak mümkün değil!

Bu kadar mı çürüdü insanlık diyorsunuz ama maalesef çürüdü ve çürümeye devam ediyor.

Özellikle sosyal medyada kadınların kendilerini teşhirciliğe varan görsellerle veya videolarla ortaya atmaları bir kadın olarak beni ayrıca üzüyor.

En ufak bir şey deseniz 'kadın hakları- özgürlük' diye karşınıza dikiliyorlar.

Kadın haklarını savunmak çok güzel bir şey, ben de savunuyorum. Fakat bir şeyi doğru savunmak lazım.

Kadın hakları adı altında her türlü çirkinliği kadınların yapmasına "özgürlük" dediler.

Bugün sosyal medyada çekilen videolarda teşhirciliğe varan, hatta çok özür diliyorum ama pornografik görüntülere varan görüntülerin çoğunluğu kadınlar tarafından çekiliyor ve yayınlanıyor.

En son göğüslerini açıp para toplayan kadın beş aylık hamile çıktı. Düşünsenize bir kadın beş aylık hamile ve kalkıp para toplamak adı altında o karnındaki sübyanın rızkı olan sütü için göğüslerini insanlara topluma sergilemekten çekinmiyor.

'Diğerleri zararsız veya kötü değil mi' diyeceksiniz.

Hayır tabii ki hepsi kötü ama hamile bir kadının bu hale kendini sokması gerçekten insanlık ve insaniyet adına dehşet verici.

Evet maalesef ki; Kadınları savunurken kadın haklarını savunurken kadınlar savruldu gitti.

Bu muydu eşitlik veya bu muydu özgürlük!

Hayır, değildi!

Bir nesle soyunmayı cesaret, edepsizliği maharet olarak pompaladılar ve şimdi sonuçlarını seyrediyoruz!

Diğer taraftan sosyal medyada bir şeyler paylaşırken, onları alkışlayanlar veya onlara para atanlar kendilerini masum zannetmesinler.

Bir hareket aşağılık ve şerefsizce yapıldığı zaman sadece yapan değil onu alkışlayanları ve onları seyredenleri de aynı seviyeye çeker.

Yapan da alkışlayan da aynıdır!

Evet, maalesef ki dünya çok iyi bir yere gitmiyor.

Şimdi dönüp herkes kendi ailesine baksın ve kendi çocuklarını doğru düzgün yetiştirsin.

Bu kötü gidişat içinde insan kalanlara, çocuklarını insan gibi yetiştirenlere selam olsun.

Küçücük kızlarımızı 'özellikle kızlarımızı' diyorum sosyal medyada şebeklik, maskaralık yapmayı, soyunmayı özendirenlere de Allah sorsun.

Ama koca koca kadınlar veya anneler babalar sosyal medyada bu kadar kendini kaybetmişken çocukların bu mecra da boğulmalarına hiç şaşmamak lazım!

Değerli dostlar herkes ailesine sahip çıksın!

Bugün 14 yaşındaki bir kız çocuğu'nun yanında bu konuları konuşuyorduk dediki 'Ben neden şimdi flört edeyim ki. Küçük bir çocuk bana ne verebilir sadece beni üzebilir'.

Ve bu kızın ailesi gayet seküler bir aileydi. Seküler veya dindar veya dinsiz hiç fark etmez insanlık ve insaniyet YANİ 'doğru' herkes için her inanış için aynıdır.

Sosyal medyasız bir hayat artık yok ama onu doğru kullanmazsınız ne bu dünyada ne de öbür dünyada gerçek ve güzel bir hayatın olmadığını da şuracığa not edelim!

Artık anlayana !