1024 Defa Okundu

                Kürt Değil, PKK-YPG-PYD:

Resmen Türk-Kürt çatışması çıksın istiyorlar. Bunu da bilinçli yapıyor malum kişiler. Kürt kardeşlerimizi hükümete küstürmek ve birilerini seçimlere hazırlamak için. Nafile, bu bir Kürt – Türk Savaşı değil; sınırlarımızı güven altına almak ve terör tehdidini ortadan kaldırmak için yapılan bir operasyondur!!!

ABD, PKK-YPG-PYD’ye binlerce tır silah verecek, siz susacaksınız. Sonrada PKK; 40 yıldır asker, polis, öğretmen, doktor, mühendislerin yolunu kesip şehit ederken, yüzlerce İş makinasını ateşe verirken, şehirlerde bombalar patlatırken SUSANLAR, Devlet TERÖRİSTLERİN inlerine girmeye başlayınca, barış nidaları atmaya başladırlar…

Sezgin Tanrıkulu operasyonun Kürtler üzerine yapıldığını söylemiş, bence o sussun hatta genel başkanı da sussun! CHP’nin ve Kemalizm’in Kürtlere yaptıklarını hiç kimse yapmamıştır; deyim yerindeyse Kürt kardeşlerimize kan kusturmuşlar. Ne çabuk unuttular geçmişi. Bol keseden atıp durmasınlar!

Ahmet Kaya, "Kürtçe kaset yapacağım" dediği vakit, linç edilip sürgüne gittiğinde; neredeydiniz efendiler. En büyük Kürt düşmanı sizlersiniz!

Operasyona savaş diyen mahlûkatlar (!) ABD okyanusun ötesinden gelecek, yetmedi Rusya gelecek, İngiltere gelecek; Orta Doğu’da milyonlarca Müslümanı şehit edip katliam yapacaklar, gıkınız çıkmayacak. Türkiye sınır güvenliğini ele almaya çalışınca da bülbül gibi olacaksınız. Yazıklar olsun size…

Türkiye savaşı durdursun diye yırtınanlar, PKK’nın silah bıraksın dediğini hiç duymadık. “PKK silah bırakamaz” diyeni hepimiz duyduk ama.

Acizliğin Bu Kadarı:

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı şöyle bir açıklama yapmış:

“Biz adına Barış Harekâtı desek de 1974’te yaşanan bir savaştı ve akan kandı. Şimdi Barış Pınarı desek de akan su değil kandır. Bu nedenle bir an önce diyalog ve diplomasinin devreye girmesi en büyük dileğimdir”.

Mustafa Akıncı’ya şöyle sesleniyorum, acizlik kabuğunu kır; Kıbrıs’ta sen de adının güzel anılacağı işlere imza at…

Mehmetçiğe Bağış Yapanlar:

Mehmetçik Vakfına bağış yapacağını açıklayan sanatçı arkadaşlara şunu demek istiyorum. Elhamdülillah askerimizin paraya ihtiyacı yok, morale ihtiyacı var. Paranızla değil; vicdanınızla olun askerimizin yanında.

 

 

Yorumlar