7408 Defa Okundu

AVRUPA BOKS ŞAMPİYONU GAMZE SOĞUKSU.. U-22 Büyük Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında İstiklal Marşımızı ve Ay yıldızlı bayrağımızı göklere çıkaran Avrupa Şampiyonu Milli Takımımızın ve Ordu'muzun evladı Gamze Soğuksu kardeşimizi ve  İbrahim Gündoğdu hocamızı yürekten kutluyoruz.Tebrikler ŞAMPİYON

Güneş görmeyen yerden hurdalık olan salondan güneş çıktı. Avrupa Şampiyonu çıktı el tutulması destek verilmesi lazım. Düşünün yetiştirdiği çalıştırdığı emek veren hizmet eden İbrahim Gündoğdu hocamız maddi imkansızlıklardan ve desteklenemediğinden dolayı öğrencisi ile şampiyonaya gidemiyor. Bu mutluluğa Tv.lerden yaşıyor. Her platform da kendi reklamını yapmaktan geri kalmayan Askf Başkanı dört yıldır salon sporlarının yerlerini şartlarını yaşanılan imkansızlıkları araştırmalı bilmeli. Altı Yıl Türkiye şampiyonluğu şimdi Avrupa şampiyonu sırada destek ve imkanlar sağlandığında Olimpiyat şampiyonluğu yaşayacağımız güzel günlerde destek şart..! Kızımıza en başından bu günlere kadar maddi manevi desteklerini esirgemeyen Çamlık marketler zinciri Yön.Krl.Başkanı İş İnsanı Sn.Kadir Yüce ve Gökhan Gül kardeşimize teşekkür ediyoruz.

BİZİM ÇOCUKLAR ve MONTELLA 

İtalyan teknik adam Montella, izleyenlerin keyif aldığı ve bizim çocukların bir hayli mutlu olduğu bir takım oluşturmaya, güzel işlere imza atmaya devam ediyor 

Almanlara adeta sahayı dar ettik! Önde baskı kuran, nefes aldırmayan, yıkım ekibi hüviyetinde bir takım izledik. Bu müsabakada en önemli unsur bana göre milli ruhumuzda onca yıldızların arasında göze batan Kenan Yıldız, Abdülkerim Bardakçı, Ferdi Kadıoğlu gözleri kamaştıran futbolu ile izleyenleri mest etti. 

“TEBRİKLER BİZİM ÇOCUKLAR ” 

Tebrikler Vincenzo! Haziran 2024 EURO Avrupa Şampiyonası Almanya'da  ama bizim ev sahipliğimizde geçecek gibi TÜRKİYE'nin turnuvası olacak İnşallah. Salı Gecesi 22:45 Cardiff City' de Millilerimize başarılar diliyoruz. Lider olarak gidiyoruz ve lider olarak da döneceğimize inanıyorum. 

PFDK CEZA YAĞDIRDI..!

Ali KOÇ ve Ertuğrul DOĞAN’a ceza geldi. Başkanlar haklı haksız tartışır. Sonuçta ortada bir emek var. Verilen cezayı az bulmak, yetersiz görmek yangına benzin dökmek, kaos ortamı yaratmaktır. G.Saray gibi büyük camiaya yakışmaz ve G.Saray cephesi bu topa kesinlikle girmemeli. Sonuçta F.bahçe, Trabzonspor ve diğer kulüplerin bugün canları yandı.Yarının ne getireceği belli olmaz. Milli maç nedeni ile Trenyol Süper lig ve 1.ligde müsabakalar oynanmadı. TFF 2.ve 3.liglerde müsabakalar devam etti. 2.Lig Beyaz Grupda ‘Esenler Erokspor’ nağmağlup liderliğini devam ettirirken. Kırşehirspor'da Tek adam Ekrem Al'ın takımın başına gelmesi ile güzel bir hava yakalayarak seri çıkışlarını sürdürmeye devam ediyor. Kırmızı Grupda Amed Sportif Faaliyetler nağmalup lider. 

3.Lig 1.Grupda Aliağa nağmalup lider. Her sezon olduğu gibi bu sezonda trilyonlar harcayarak lige şampiyonluk parolası ile başlayan 52 Orduspor lige erken havlu attı. 3.Grupta Karaköprü Bel.spor başarılı teknik adam Besim Durmuş ile nağmalup çıkışını sürdürürken Fatsa Belediyespor seriyi bozmayarak çıkışına devam ediyor. 

4.Grup Bitexen Adana 1954 FK. Nağmalup lider aradaki puan farkını da korumayı ihmal etmiyor. Orduspor 1967 inişli çıkışlı grafiğine devam ediyor. Bu hafta grubun güçlü ve sürpriz takımı Muş deplasmanında yeni sürprizler yapabilir.

 

 

Yorumlar