16 °c

Reste rest

Reste Rest Sonuç Verdi:

ABD’nin Türkiye’ye uyguladığı vize yasağına, Türkiye’nin de aynı şekilde ABD’ye uygulama resti ve ABD Ankara Büyükelçisi John Bass’ın, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüşme isteği ret edilince, meyvesini çok geçmeden verdi ve ABD geri adım attı.

Büyükelçi John Bass, daha sonra Türkiye'ye yönelik vize kararıyla ilgili şöyle bir açıklama yaptı: "Bu bir vize yasağı değil başvurular askıda. Bu büyük üzüntüyle aldığımız bir karardır. Uzun sürmeyeceğini umuyorum" İnşallah dediği gibi olur.

 

Meral Akşener’in %50+1 Hayalleri:

Meral Akşener, "Cumhurbaşkanı adayı olursam Erdoğan'ı yenebileceğime inanıyorum" diyor. Bence bol keseden atıyor. Görünen köy kılavuz istemez arkadaş. Daha parti kurmadan rakiplerinize çamur atarak siyaset yapacaksanız eğer %50+1’i ‘’belki rüyanızda görürsünüz’’.

Ampute Milli Takımı, Avrupa Şampiyonu:

Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası final maçında İngiltere'yi 2-1 yenen Türkiye, Avrupa şampiyonu oldu. Helal olsun size temiz yürekli insanlar!!! A millilerimizin yaşattığı hüsranları bir nebzede olsa unutturduğunuz için.

A Millilerimiz Hüsran Şampiyonu:

A millilerimizin 2018 Dünya Kupası yolunda İzlanda’ya 3-0 yenilip Dünya Kupası defterini kapatan Türkiye, deplasmanda kendisi gibi şansı kalmayan Finlandiya ile iki kez öne geçmesine rağmen maç 2-2 berabere bitti.

A milli takımda milyon dolarların hava da uçuştuğu bir dönemde aldığımız mağlubiyetler hediyesi olsa gerek.

Takımın hocasına ve oyuncularına milyon dolarlar verilecek ve sonuçta hüsran olacak öyle mi? O hüsran da sizin olsun!

A milli takımın içler açısı hali birilerine ders olmalı ve derhal gereğinin yapılması gerekmektedir.

Merkez Bankası' ndan Dolar Açıklaması:

Merkez Bankası, ABD ile yaşanan vize krizi sonrası yükselen dolar ve euro paritesinin ardından açıklama yaptı. Merkez Bankası, "Jeopolitik endişelerden kaynaklı geçici etki var, yakından izliyoruz. Döviz likiditesi ile ilgili sıkıntı yok, döviz tevdiat hesapları en yüksek seviyede". Dolar kurundaki artış sonrasında Merkez Bankası 'döviz likitidesi' sorunu yok diyor. İnşallah öyledir çünkü dolar 4 liraya merdiven dayadı.

Kalın sağlıcakla.

 

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
YAZIYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.