1208 Defa Okundu

Bakanlık ve Forbes:

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın destekçisi olduğu Forbes dergisi tarafından, "ilham veren genç" lerin ödüllendirildiği "30 Altı 30" programında şarkıcı Aleyna Tilki de yer almıştı.

Bakanlık, sosyal medyada büyüyen tepkiler üzerine resmi sitesinde yayınladığı  "ilham veren genç" ler listesinde Aleyna Tilki'nin ismine yer vermedi ve listeyi 29 kişiye düşürdü.

Daha sonra bakanlık bir açıklama yapmıştır. "30 Altı 30" programı ile ilgili “11 Aralık 2019 tarihinde Forbes Dergisi’nin organize ettiği, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ilgili kişiye (Aleyna Tilki) ödül verdiğine dair sosyal medyada yer alan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.” Demiştir.

Bakanlık destekleyicisi olduğu Forbes Dergisi’nden bi haber mi? Her yaptığı olay olan, bikiniyle bayram mesajı yayınlayan, tuhaf ve anlamsız paylaşımlar yapan biri gençlerimize nasıl olurda ilham verir? Gerçi şimdi diyeceksiniz ki bu hükümet İstanbul sözleşmesini imza etmiş, Aleyna’ya ödül verilmiş çok mu? Ne yazayım bilemedim sizde haklısınız…

24 saatte 3 Kadın Cinayeti:

Anaerkil toplumdan ataerkil topluma geçişin vahşice olduğu, her geçen gün daha da kendini belli ediyor. Ne yazık ki yine boğularak, bıçaklanarak ve başı ezilerek üç kadın katledildi!!!

Böylelikle, 2019 yılında 318 olan kadın cinayeti sayısı 321 oldu. Önlem alınmazsa, cezalar böyle kalırsa,  iyi hal indirimleri devam ederse kadın cinayetleri de maalesef devam edecek!!!

Milletin Aslına Yasak Olan Milletin Vekiline Serbest:

Torba yasayla kabul edilen yasaya göre, çakar yasağı kapsamında çakar kullanamayan vekiller için mecliste geçiş üstünlüğü maddesi gece saat 03.00'te yeniden düzenlendi. Yeni yapılan değişiklikle milletvekilleri kırmızı ışıkta geçebilecek, çakar da takabilecek.

Kıymetli okurlarım, siz bundan sonra vekillerin kırmızı ışıkta yapacakları kazaları görün, inşallah olmaz ama görünen köyde kılavuz istemez demiş atalarımız!!!

Devlet Bu Adama Maaş Ödüyor:

Celal Şengör denilen zavallıya  "Sizce Türkler modern çağda neden cahil bırakıldı?"  şeklinde bir sual ediliyor "Türkler cahil bırakılmadı, kendi kendilerini cahil ettiler. En cahil Türkler, Müslüman Türklerdir" diyerek yanıt vermiş. Ve şöyle devam etmiş: "Türkler, Müslüman camiasına katıldıktan sonra İslamiyet'in 11. yüzyıldaki çöküşü Türkleri de beraberinde sürükledi. Özellikle Osmanlı Devleti, benim kanaatimce Türk tarihinin en alt noktasıdır."

Kıymetli okurlar, bu zavallının dediklerinin hiçbirinin aslı astarı yok!!! Çünkü Osmanlı ve dünya tarihçilerinin Osmanlı ve Türkler hakkında yazdıkları ortadadır.  Celal Şengör merak edip okusa yine de fikirleri değişmez çünkü kalbi Müslümandan yana değildir. O yüzden gerçekleri görmez!!!  İnşallah bir videoyla bu fakir araştırmacı yazar “Celal Şengör zavallısına” çok güzel reddiye yapacak.  Az bekleyin lütfen. . .

Trump'ın Yahudi Çıkışı:

Azledilmesi davasında Amerika’daki Yahudilerden beklediği desteği bulamayan Trump kendini kaybetti.

2020'daki Başkanlık seçimleri için mitinglere başlayan ABD Başkanı Donald Trump, seçimin en kritik eyaletlerinden biri olan Florida'da hiç beklemediğim sözler sarf etti.  Paragöz, acımasız katiller demesi doğrusu beni çok şaşırttı.

Trump’ın bu çıkışı nereye varır bilmem ama Yahudi sermayesini arkasına almadan seçimi kazanması mümkün değildir.

Kalın sağlıcakla

 

 

Yorumlar