476 Defa Okundu

Farkında mısınız?

Siyaset Türkiye’de çok çirkin bir hal almaya başladı. Ya aşırı taraf ya da aşırı karşıtız. Hâlbuki tarafı olduğumuzun yanlışını yahut karşıtı olduğumuzun doğrularını kabul etmek varken…

Neden bu görmemezlik!!!

Neden bu öfke!!!

Yukarıdaki mesajımı hesaplarımda paylaştıktan bir gün sonra…

Ankara’da Şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı'nın cenaze töreni yapılıyor. Şehidimize Allah’tan rahmet diler, tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Acının en üst yaşandığı bir durum.

Bu güne saygı duymayıp cenaze törenini linç girişimine çevirmek isteyen bir grup CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tekme ve yumruklarla saldırdı. Ciddi bir izdiham yaşandı, CHP lideri KIlıçdaroğlu oradan çıkartılıp, bir vatandaşın evine götürüldü. Kalabalık içerisinden bazı kimseler evi taşlarken, bölgeye çok sayıda özel harekat polisi ile çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya olay yerine geldiler ve kalabalığa evin çevresinden ayrılmaları uyarısında bulundular. Daha sonra zırhlı araç ile KIlıçdaroğlu’nu oradan uzaklaştırdılar.

Başkan Tayyip Erdoğan, Tüm siyasiler, Yazılı basın saldırıyı kınadıklarını ve bu olayın hiçbir şekilde kabul edilemeyeceğini açıkladılar.

Karşıt olabilirsiniz, hiç tasvip etmiyor olabilirsiniz. Ama bunu dile getirme şekli ‘’ŞİDDET’’ olamaz. ‘’LİNÇ GİRİŞİMİ’’ olamaz. Haklı bile olsanız yaptığınız hareketle ‘’HAKSIZ’’ duruma düşersiniz. Çünkü karşıt olduğumuz durumları dile getirmenin yolu ‘’ŞİDDET’’ değildir.

Ülkemizi dış güçlere karşı böylemi göstereceğiz?

Beraberlik ruhunun olmadığını mı göstermek istiyoruz?

Varsa bir rahatsızlığınız ülkemizde HUKUK SİSTEMİ ile çözebileceğiniz bir sürü yol var.

Bu durum ile ilgili CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu’na da tavsiyelerim olacak…

"Türkiye'de beka sorunu yok, ABD'nin desteklediği YPG bize mi saldıracak?"

Kılıçdaroğlu, PKK bağlantılı adaylara sahip çıktı.

Kılıçdaroğlu: Demirtaş’ı ziyaret edebilirim, teröre mesafeli saygın bir siyasetçi

Lütfen !!!

Söylemlerinize dikkat edin!!!

 Provokasyon yaratacak konuşmalar neden?

Terör örgütü destekçisi tarzında söylemler neden?

Hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız. Hepimiz bu ülkenin en iyi olmasını istiyoruz. Hepimiz DÜNYA’nın karşısında TÜRKİYE’nin dimdik olmasını istiyoruz…

Fakaaaat…

Ülkemizin birliği, beraberliği bu şiddet olaylarıyla, saygısız seviyesiz paylaşımlarla, ‘’SİZ’’ ‘’BİZ’’ ayrımcılığıyla sağlanamaz.

Hep birlik olmalı ve birbirimize ‘’SAYGILI’’ olmalıyız.

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN BİRLİK OLALIM!!!

HADİ TÜRKİYE!!!

Kalın sağlıcakla…

 

 

Yorumlar