25 °c

DÜNYANIN SOYKIRIMI (MÜSLÜMANLARIN, ÖZELDE TÜRKLERİN, DEĞİL)-7!

Sonuç itibariyle soykırım denince akla genel olarak batı, “tek dişi kalmış canavar”, Amerika, Avrupa ve diğer Asyalı egemen güçler gelir. Soykırım konusunda bu saydıklarımım eline, dünyada kimse su dökemez.

Soykırım denince akla, Müslümanlar, Osmanlılar, Türkiyeliler gelmez. Çünkü onlar bizzat batı medeniyetsizliği ve “tek dişi kalmış canavar” ile Asyalı egemen güçler tarafından, soykırım mağduru haline getirilmişlerdir. Çünkü onların medeniyetinde, kültüründe, tarihinde, ruh ve mana kökünde sivil ve masum insanlara, mağdurlara ve mazlumlara zarar vermek değil; onlara barış, güvenlik, medeniyet, adalet ve hürriyet götürmek vardır.

Son olarak söylenecek söz şudur:

Süper Güç Ülke Türkiye’nin kurulması arifesinde Türkiye; Müslümanların, Osmanlıların ve Türkiyelilerin soykırım yapmadığını; asıl bunların soykırım mağduru olduğunu; Müslümanların, Osmanlının ve Türkiye’nin mağdurlara ve mazlumlara, gittikleri yerlere barış, adalet ve hürriyet götürdüklerini; batı medeniyetsizliği ile Asyalı egemen güçlerin ve bunların türevlerinin tarih boyunca nasıl vahşice ve barbarca, hunharca ve aşağılıkça soykırım yaptığını,

Diplomasi, kültür-sanat-medya, ekonomik-sosyal-kültürel-siyasi lobicilik aracılığı ile en etkin bir şekilde, ofansif bir anlayışla, sistematik olarak dünyaya anlatmalı ve öğretmelidir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

18-01-2018

ZEKİ ÖZDEMİR / ANKARA

     

KAYNAKÇA

 

 

 

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
YAZIYA İLK YORUMU SİZ YAPIN

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.