29 °c

CHP’nin Evlere Şenlik Hedefleri

Kılıçdaroğlu’nun Belediye Hedefleri:

Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanları toplantısında yaptığı konuşmada ‘’önümüzdeki süreçte Balıkesir, Uşak, Denizli, Antalya, Mersin, Adana, Ankara ve İstanbul dahil alacağız" diyerek devam ediyor ‘’üç büyük İmparatorluğa başkentlik yapmış olan İstanbul’u alacağız’’ diyor.

Ben konuşmasını dinlerken "evlere şenlik" hedeflerinden çok İstanbul’un başkentlik yaptığı imparatorluklara takıldım.

24 Nisan 2018 tarihli köşe yazımda "Tarih Cahili Kılıçdaroğlu" bölüm başlıklı yazımda "tarih cahili" olduğunu iddia etmiştim.

Yine iddia ediyorum "tarih cahilisin" Kılıçdaroğlu!!!

 İstanbul, üç değil dört büyük İmparatorluğa başkentlik yapmıştır. Yani; Roma İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu olmak üzere 4 büyük imparatorluğa başkentlik yapmıştır.

Kemal Kılıçdaroğlu’na soruyorum; bu belediyeleri alamazsan İSTİFA edecek misin?

Maganda mı Futbolcu mu?

Arda Turan, şarkıcı Berkay’la eğlence merkezinde kavga ederek burnunu kırmış ve bunu üstelik Berkay’ın eşinin gözleri önünde yapmış!!!

Yetmiyor, olaydan sonra kamera kayıtlarına göre Arda Turan, 6-7 kişiyle Berkay ile konuşmak için hastaneye gidiyor. Olumsuz geçen konuşma sonucunda Arda Turan, silahıyla yere ateş ediyor! Anlayacağınız özrü kabahatinden büyük...

Arda Turan'ın, yapmış olduğu olayın neresinden bakarsanız bakın, gerçekten kabul edilemez şekilde çok çirkindir. İzahı dahi olmayan bir durumdur. Binlerce genç hayranı olan Arda Turan’ın, silah kullanarak magandalık yapması kabul edilir bir durum değildir. Yalnız Berkay’dan değil tüm Türkiye’den özür dileyerek yanlış bir davranışta bulunduğunu dile getirmelidir…

Bu Adama Maaş Ödüyoruz:

Bulduğu her fırsatta, milli tarihimizin en büyük şahsiyetleri olan Kanuni Sultan Süleyman’a, Yavuz Sultan Selim’e demedik laf bırakmayan sözde Profesör Celal Şengör son olarak da Yıldırım Bayezid için kahraman değil enayidir diyor!!!

Katıldığı etkinlikte bir katılımcı Celal Şengör'e "Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?" diye soruyor;  Şengör bu soruya, "Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı" şeklinde cevap veriyor.

İsviçre’de doktora yaptığı yerde otlayan, ineklerin ve dağ keçilerinin de dışkılarının tadına baktığını belirten Şengör; “Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener” diyor.

Allah’ı inkâr ettiği halde, bizde Müslüman bir ülke olarak sözde profesöre maaş ödüyoruz. Yazıklar olsun diyorum yazıklar…

Koruma Kanunu Yalnız Mustafa Kemal’e mi?

Gün geçmiyor ki Allaha, Peygambere, Kur’an’a, İslam’a, Türk ve Müslüman büyüklerine hakaret edilmesin. Ediliyor çünkü koruma kanunu yok!

5816 sayılı Mustafa Kemal’i koruma kanunu, emsal teşkil ettiği göz önünde bulundurulursa Türk ve Müslüman büyüklerini koruma kanunu da çıkarılabilir.

Eğer bu koruma kanunu Mustafa Kemal’e, verilmişse neden başkalarına verilmiyor? Eğer verilmeyecekse hiç kimseye verilmemelidir!!!

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
YAZIYA İLK YORUMU SİZ YAPIN

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.