1180 Defa Okundu

Bu Nasıl Ziyaret:

Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, HDP Diyarbakır il binası önünde evlatları için nöbet tutan annelerle oturduğunu gördüğüm zaman, hadi canım olmaz dedim kendi kendime; çok çok Bakan Süleyman Soylu gibi ayaküstü aileleri ziyaret etmiştir diye düşündüm ama öyle değil Bakan Hanım  oturdu HDP binasının önünde ve annelere destek verdi.

Annelere verdiği desteğe asla sözüm yok ancak bir bakanın HDP binasının önünde oturması da hiç hoş bir durum değil!

HDP dağa çocuk kaçıracak, devletin bakanı da orda oturacak öyle mi? Oturamaz!!! Eğer oturursa, devletin ne kadar aciz olduğunun ispatı olur.

Sayın bakan, bakın şöyle yapabilirsiniz;

Adana’da, 80 yaşında yalnız yaşayan kadının evine, gece saatlerinde girerek cinsel istismarda bulunmaya çalışıp darp edilen anneyi ziyaret edebilirsiniz. Bu ülkenin böyle canileri, sapıkları ve katilleri var…

Ve böyle bakıma, yardıma muhtaç anneleri koruma altına alabilirsiniz mesela!!!

Ali Babacan’ın Verdiği Röportaj:

Ali Babacan Karar Gazetesi’ne verdiği röportajda, en önemli iki konuya değinmedi; aslında değinmediği çok konu vardı da neyse!

  1. MİT tırları!
  2. ABD’nin Irak’ı işgal ettiği zaman Türkiye’nin ABD’den aldığı kredi. Çünkü bu krediyi alabilmek için Babacan, milletvekillerinin tezkereye evet oyu kullanmaları için baskı yapıyordu.

Bülent Turan’ı Susturun:

Bir TV programına konuk olan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ak Parti’den ayrılan 15-20 vekil için ‘’ayrıldı gitti, kovduk tabiri caizse’’ deyip şöyle devam ediyor "Halkımız bize 'Erdoğan’la olun' diye oy verdi. Ben biliyorum ki Erdoğan’sız, Bülent Turan Çanakkale'de bir hiçtir. Erdoğan'la yürürsek kıymetimiz var. Bizim vekillerimizin hepsi de aynı kanaatte." Diyor.

Geçen ayda seçmene ‘’koli basili’’ kafalılar diyerek Bayramiçli seçmenleri aşağılamıştı.

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim üzere Ak Parti’yi bitirecek olan sebeplerin en başında, böyle söylemler oluyor…

            Bülent Arınç Konuşsun:

            Ara ara yersiz açıklamalar yapsa da Bülent Arınç yeri geldiği zaman hakkı söylemeyi biliyor. “Ahmet Türk konusunda farklı düşünüyorum” ve “Kaftancıoğlu’na verilen cezayla mutabık değilim” dediği için Ak Parti içinden ve troller tarafından ciddi eleştirildi.

Bülent Arınç’ın bu açıklamaları az da olsa ümit veriyor bırakın konuşsun. Konuşanlar olduğu sürece, tek sesli musiki dinlememiş oluruz.

Kalın sağlıcakla.

Yorumlar