29 °c

Avrupa Şampiyonu Temizlikçimiz!!!

            Yazıklar Olsun Size!

İşitme Engelli Milli Güreşçimiz Seyfullah Karadeniz Çankırı Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü’nde taşeron işçi olarak çalışıyor. Buraya kadar her şey normal.

Peki, bu şampiyon ’un çalıştığı kurum ne yapıyor biliyor musunuz?  Olimpiyat 3.’sü, Dünya 2.’si, Avrupa Şampiyonuna temizlik yaptırtıp yerleri pas paslatıyor!!!

Uluslararası müsabakalara çalışması ve önceki başarıları gibi yeni başarılarını ülkemize taşıması için bütün imkânların verilmesi lazım gelirken aksine temizlikçilik yaptırıyoruz. Yazıklar olsun!!!

Gençlik ve Spor Bakanlığı soruşturma başlatmış hiç ummuyorum ama inşallah iyi bir şeyler olur.

Meral Akşener’in Rüyası Devam Ediyor:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin son anketlerde rey (oy) oranının yüzde 20.5 olduğunu söylüyor. Bende diyorum ki Meral Hanım 3 ay önce gördüğü rüyayı görmeye devam ediyor:)

Bir araştırmacı olarak bütün anketlere dikkatle bakıyorum. Uydurmalar dışında İYİ Parti’yi yüzde 20.5 gösteren bir anket şirketi görmedim.

HPD’de Koltuk Kavgası Başladı:

Eski HDP Milletvekili Hasip Kaplan, "Demirtaş'ın yerine sakın bir Türk göz dikmesin ve Sırrı gitsin film çeksin" tarzında ırkçı twitler atmıştı. Ardından HDP’den "Hasip Kaplan Twitter hesabından yapılan ırkçı, ayrımcı ve ötekileştirici paylaşımların HDP anlayışı ve politikaları ile hiçbir ilgisi yoktur. Kınıyor ve ayıplıyoruz" açıklaması yapıldı.

Hasip Kaplan, daha sonra aynı üslupla "Kürt ulusal kongresine 1 Türk temsilci seçilirken yapmalıydım, bağışlayın" diyerek istifasını açıkladı.

İşte HDP’nin siyaset yapamayışının sebebi hatta en büyük sebebi budur. HDP’ye oy veren Türk seçmenlerin Hasip Kaplan’a vereceği cevabı çok merak ediyorum. Çünkü 7 Haziran’da öğüne öğüne tercihimiz HDP oldu demişlerdi. (Bu arada tercihlerine saygılıyım)

Ali Kılıç Yanlış Yapmadı:

Bir Maltepe sakini olarak bu habere sessiz kalmak istemiyorum. Ali Kılıç, Bakan Soylu ile birlikte çektiği "fotoğrafı" İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile Haliç Kongre Merkezi’ndeyiz. Maltepe Kaymakamımız Meftun Dallı ve mahalle muhtarlarımızla birlikte İçişleri Bakanlığı’nın düzenlediği Genel Güvenlik ve Uyuşturucu ile Mücadele toplantısına katıldık’’ sözleri ile sosyal medyada paylaştı.

Böyle önemli bir konu ile ilgili toplantıya katılıp, resim paylaşmanın neresi "yalakalık "olabilir. Hatta CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekilen "fotoğrafı görünce içim sızladı" diye tepki gösterdi. Bu tarz şeyler midir en önemli gündem maddelerimiz?

 Bu ülke bizim, Ülkemiz için hep birlikte hareket edip, küçük şeylere takılmadan yolumuza devam edersek doğru şeyler yaparız. Güçlü oluruz ve Hiç kimse bizi bölemez, yıkamaz!!! Doğru siyaset yapılsın artık !!!

 

           

Kalın sağlıcakla

 

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
YAZIYA İLK YORUMU SİZ YAPIN

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.