7536 Defa Okundu

10 KASIM Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ' ün Ebediyete İntikalinin 85. Yıl Dönümü Tüm Türkiye' de Düzenlenen Proğramlarla Saygı ve Özlemle Anıldı.  

TRABZONSPOR- KONYASPOR  

Müsabaka öncesi Trabzonspor taraftarları ATATÜRK 'ü unutmadı. Birde geçtiğimiz günlerde Bursa'da biber gazlı saldırıya uğrayan  minik Trabzonspor taraftarı Yusuf Emir  Bolat Trabzonspor Kulüp Başkanı Sn.Ertuğrul Doğan' ın daveti üzerine müsabakanın misafiri oldu.Minik taraftara çok geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz. Ve Başkana jesti adına teşekkür ediyoruz. Avcı ile seriye devam..

Trabzonspor Avcı ile tekrar istikrar yakalamaya başladı ve birlikte oynadığı son 4 müsabakalardan 3 galibiyet 1 beraberlik ile ayrıldı. ONUACHU.. Muhteşem fiziği olağanüstü yeteneği ile güzel işler çıkarmaya devam ediyor.  

HATAYSPOR-G.SARAY 

Geçtiğimiz hafta içerisinde Bayern'e adeta ecel terleri döktüren muhteşem oyun oynamasına karşı her iki müsabakadan da mağlup ayrılan G.saray Mersin' de oynanan Hatayspor müsabakasında 10 maçlık galibiyet serisine son verdi. Belli ki Hatayspor müsabakaya çok iyi hazırlanmış istediği sonucu elde etmek için varını yoğunu ortaya koymak için oynayacaktı nitekim de öyle oldu isteyen kazandı. Tebrikler Hatayspor. Gelelim Okan hocaya.. Her müsabaka sonunda bir bahane başka bir bahane.. Hakemlere, Sahaya zemine, TFF'ye Taraftara.. Ya ALLAH aşkına hocam Türkiye' de En rahat, En konforlu, En zengin ve En geniş oyuncu potansiyeline sahip bir kulüpdesiniz. Kazansanız da her şeye kılıf buluyorsunuz. Bu kadar geniş kadro yapısında oyuncu sakatsa,yorgunsa dinlendirilmeli. Mertens neden yok..!!! Kerem Debirbay, Ndombele, B.Münich'den alınan Eyüp Aydın, Halil Dervişoğlu neden alındı niye alındı. Sn.Buruk..! Siz GALATASARAY' ı çalıştırıyorsunuz. Artık bahane üretmeyi bırakın kırın bu zincirleri. 

A.DEMİRSPOR-F.BAHÇE 

Futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği ve bir çok pozisyonların yaşandığı müsabakada kazanan çıkmadı. F.Bahçe maçtan bir gün önce kaybeden rakibi G.Saray'ın üzerine çıkmak için müsabakayada iştahla başladı. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği müsabaka da F.Bahçe üstün oynayan takım hüviyetini elinden bırakmadı. Müsabakanın oyun kontrolünü elinden kaçıran tek adam vardı o da Halil Umut Meler.. Rodrigues Oosterwolde'nin resmen boğazını sıktı. Belhanda ve Balotelli defalarca atılması gereken oyunculardı. F.Bahçe tabir yerindeyse resmen doğrandı. 

"ATOM KARINCA" BEŞİKTAŞ' da..

İlk müsabakada adeta taraftar ve takım bütünleşti. Tarafar muhteşemdi.Elbette takımı bu maça hazırlamak için zaman çok kısıtlıydı. Rıza hoca yapmış olduğu toplantılarda oyuncularına desteğini güvenini vermiş olmalı ki; Sahada da net bir şekilde oyuna yansıdı.Rebic,Muleka,Gedson ve Tayfur'un oyunu tabelaya yansıdı. Eksiklere rağmen alınan galibiyet camiaya nefes aldırdı. 

FUTBOL ADINA GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ. 

İlimizde Bizleri hatırlayan unutmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Ne mutlu iz bırakabilmişiz.Ne mutlu insanların kalplerinde yer almışız. Daha önce  Cumhuriyetimizin 100.Yılı nedeni ile Sn.Ender Sönmez ve Sn. Bahadır Baş Başkanlarımızın organize ettiği bizimde iştirak ettiğimiz Ordu SMMMO Tarafından düzenlediğimiz dörtlü Karadeniz futbol turnuvasının ardından bu hafta  KAZAKİSTANLI KARDEŞLERİMİZ ile Bir ilke Daha İmza Attık.. Futbol organizasyonu bizim işimiz. Samsun,Giresun, Ordu, Sivas Üniversitelerimizde eğitim gören Kazakistan Cumhuriyeti öğrencileri ile İlimiz Ordu'da Düzenlenen Üniversiteler arası futbol turnuvası büyük ilgi gördü. Turnuvamın 1. Giresun 2. Ordu.3.Sivas 4.Samsun oldu. Kazakistan Cumhuriyetinin Türkiye Cumhuriyetin'de  bulunan Olağan üstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Sn. Yerkebulan SAPİYEV tarafından gönderilen Teşekkür Belgeleri Plaket ve Kupaları Turnuvaya büyük destek ve önem veren Kazakistanlı çocuklarımızla her saat her saniye birlikte olan özveri ile onlara kucak açan sarılan başta Fahri Başkonsolos Sn.Mahmut Akyol ve Yardımcıları Sn. Fatih Galender Zengin ve Sn. Ali Kemal Şen tarafından Hilton otelde düzenlenen törenle takdim edildi. Ve Muhteşem güne desteklerini bizlerden esirgemeyen Başta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Mustafa Genç, İl Sağlık Müdürümüz Dursun Tüzün Gürsoy Tarım Yön.Krl. Başkanı Sn. Nejdet Gürsoy, Ateş Otomotiv Yön.Krl. Başkanı Sn. Ufuk Ateş Eski Klasman Hakemlerimizden Sn. Ufuk Tonbul ve Sn. Serdar Yıldız' a Teşekkür ediyoruz.

 

Yorumlar