3052 Defa Okundu

Bu soruyu hep söyledim AK Parti neden kaybetti? Neden mi kaybetti ortada 24 Haziran seçimlerinden beri inatla yanlış aday seçimlerinden benim adamım olsun seçiminden doğru adayların önü kesilerek yaptıklarının doğru olduklarını zannetmelerinden kibir ve tepeden bakmadan toplumsal sorunları yok görmekten Başkan Recep Tayyip Erdoğan dikkate almadılarından uyarılara kulak vermediklerinden halka inmediklerinden diye sayabilirim.

Kendi bölgemde ismin ve saygınlığım ortada halktaki karşılığım çalışmalarım ortada şahsımın Milletvekili olmaması için uğraşan Milletvekili'nden tutun da vs....Bu her ilde yapıldı. Özetle kibir ve halka bakış açısının sonucu. Ne yapmalı diye sorduğunuzda acilen ama acilen revizyona gidilmeli gerekiyorsa Olağanüstü Kongre ile herşey yapılmalı. Sayın Başkan Erdoğan'a destek olacak ekip ve gençler dava adamları vitrine çıkarılıp çalışılmalı halkın beklentilerini dinliyecek halkın içinde olan adaylar ve ekipler acilen kurulmalı önümüzde hedef aksi halde 2023 hayal olacaktır. Bizler dava adamı olduk bunu dün de tweet olarak paylaştım.

Davada herkes kârı paylaşabilir. Önemli olan zararı paylaşmaktır. Biz makam almadık hak ettimiz anlımızın ak sütü gibi Milletvekilliğimiz engellendi, ama biz zararı paylaştık. Başkan Recep Tayyip Erdoğan hep yanında dik durduk. Bundan birşey alın artık toparlanın birlik ve beraberlik olunmalıdır diye söyledim. Bize birileri kızacaktır niye böyle yazıyorsun diye biz doğruların hep yanında olduk ve söyledik. Birileri gibi vitrine oynamadık, aslında çok daha sebepler var söylenmesi gerekenler var ama Başkan Recep Tayyip Erdoğan emeklerini zayi etmeye kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum. Tepede bütün yetkilere danışmanlara bu doğruları gelişmeleri sahada olanları hep aktardık yeri geldiğinde, demek ki böyle bir seçim mağlubiyeti gerekiyormuş ki İnşallah bundan sonra gerekli adımlar atılır. Unutmayalım ki Belediye seçimleri genel seçimlere odaklı bir seçimdir. Çok çalışılmalı bu sonuçtan herkes ders çıkarmalıdır. İstanbul'daki seçimlerde oluşan bu fark kabul edilebilir ve hazmedilebilir bir durum değildir. Nedenlerini araştırmak bulmak zor değildir. Küskünlere acilen ulaşılmalıdır. Herkes de biz değil biz Sayın başkan Erdoğan hiç küsmedik. Ona inandık. Bu anlamaktan ve anlatmaktan geçer. Aksi halde emeklere yazık olur...

Yorumlar