DÜNYA
04 Ara 2020 14:00 Son Güncelleme: 04 Ara 2020 14:41

Youtuber, bin dolar için sevgilisinin ölümüne sebep oldu

Rusya'da yaşayan Stas Reeflay isimi bir Youtuber, son zamanların en akılalmaz olaylarından birine imza attı. Youtuber, para için hamile kız arkadaşının ölümüne sebep oldu.

Haberi Dinle

Kan donduran bu olay, Stas Reeflay'in, canlı yayınına katılan bir takipçisinin 1000 dolar teklif etmesi üzerine yaşandı.

İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA BALKONA KİLİTLEDİ

Yapılan bu teklif üzerine hamile kız arkadaşını buz gibi havada sadece iç çamaşırlarıyla balkona kilitleyen Reeflay, soğuk nedeniyle hipotermi geçiren hamile kızın ölümüne yol açtı. Ve bu anlar, canlı yayında direkt olarak görüldü.

 

YAYIN YAPMAYA DEVAM ETTİ

 28 yaşındaki hamile kadın Valentina Grigoryeva'yı saatlerce, üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitleyen Youtuber, süreç boyunca yayın yapmaya devam etti. Bir süre sonra kadını baygın halde bulan, hiçbir şekilde özenmeden taşıyan Rus YouTuber, kadın canını verirken de hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam etti. 

 Hipotermi geçiren kadını yayında görünecek şekilde yatıran YouTuber, kadının ısınması için üzerine battaniye örttü. Bir süre daha yayın yapmaya devam eden Reeflay, kadının iyi olmadığını anladıktan sonra sağlık ekiplerinden yardım istedi. Bu süreçte de hiçbir şey yapmayıp, kadının nabzının olmadığını tespit eden ve bunu takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık ekipleri geldiğinde bile yayına devam etti. 

ÖLÜM NEDENİ HİPOTERMİ

Adli tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre, kadının ölüm nedeni hipotermi. Yani kadının vücut sıcaklığı 35 santigrat derecenin altına düşmüş, bu da ölümüne yol açtı.

Olay üzerine Youteberın göz altına alındığı bildirildi.

Yorumlar