MEDYA
04 Ara 2020 22:01 Son Güncelleme: 04 Ara 2020 22:02

Yerli video platformu BluTV çöktü

Yerli video platformu BluTV resmi Twitter hesabından, Koronavirüs salgını nedeniyle izleyicilerine içeriklerini ücretsiz sunacağını duyurmuştu. Ancak BluTV'ye giren vatandaşlar "Üzgünüz, şu an hizmet veremiyoruz" uyarısıyla karşılaşıyor.

Haberi Dinle

Yerli video platformu BluTV resmi Twitter hesabından, Koronavirüs salgını nedeniyle izleyicilerine içeriklerini ücretsiz sunacağını duyurdu. BluTV içeriklerini 4 Aralık Cuma akşamı 21.00 ve 6 Aralık Pazar akşamı 23.59 saatleri arasında ücretsiz erişime açacak.

BluTV'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada "Bu hafta sonu her yer kapalı ama BluTV açık! BluTV özel yapımlarını, yüzlerce yerli, yabancı dizi ve filmleri bu hafta sonu ÜCRETSİZ izleyebilmek için #EvdeBluşalım. Detaylar cuma günü sizlerle" denildi.

BLUTV ÇÖKTÜ

 

Koronavirüs ile mücadele kapsamında, tüm hafta sonunu kapsayan sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla birlikte, BluTV'ye girmeye çalışan kullanıcılar "Üzgünüz, şu an hizmet veremiyoruz" uyarısıyla karşılaştı.

BluTV'den yapılan açıklamada, "Küçük bir sorun var, çözmeye çalışıyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Yaşanan sorunun ise ne zaman sona ereceği bilinmiyor.

NASIL İZLENECEK?

Hafta sonu geçerli olacak ücretsiz erişim kampanyasından faydalanmak isteyen internet kullanıcıları, BluTV’nin internet sitesine e-posta adreslerini girerek bir kod alacaklar. Bu kod ile de hafta sonu boyunca BluTV’deki tüm içerikleri ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler.

Yorumlar