28 Haz 2016 16:37 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 02:22

Yağmur nedeniyle Tuzla’da araçlar yolda kaldı

İstanbul’da öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak yağmur nedeniyle, yollarda oluşan su birikintileri, sürücülere zor anlar yaşattı. Tuzla’da yollarda biriken suda mahsur kalan araçlar, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Yağmur nedeniyle Tuzla’da araçlar yolda kaldı
Haberi Dinle

İstanbul Anadolu Yakası’nda öğleden sonra aniden bastıran sağanak yağmur özellikle  Tuzla, Sultanbeyli ve Pendik’te  etkili oldu. Tuzla’da sağanak yağmur nedeniyle  bazı yollarda su birikintilerine neden oldu. Dedepaşa Bulvarı’nın Orhanlı Muayene İstasyonu mevkiinde su birikintisi nedeniyle araçlar mahsur kaldı, yol trafiğe kapandı. Mahsur kalan araçlar itfaiye tarafından kurtarıldı.

 2 SAAT TRAFİKTE KALDILAR

Yağmur nedeniyle Tuzla’da araçlar yolda kaldı - Resim : 1

 Yaklaşık 2 saat trafiğin açılmasını bekleyen sürücüler sitem etti. Bir sürücü, "Su bastı. 2 saat oldu. Bir anda çok yağmur yağdı. Mahsur kalan bir araç vardı itfaiye kurtardı. Yolun açılmasını bekliyoruz" dedi.

 GÖREVLİLER YOLU AÇTI

Yağmur nedeniyle Tuzla’da araçlar yolda kaldı - Resim : 2

 Belediye görevlileri ve itfaiye erleri yollardaki tıkanıklığı açmak için çalışma yaptı. Yağmurun durması ve biriken suyun azalmasıyla bulvar kontrollü olarak trafiğe açıldı. Yağmur nedeniyle Sabiha Gökçen Havaalanı ve Orhanlı bağlantı yollarında trafik yoğunluğu yaşandı.

Yorumlar