DÜNYA
21 Ağu 2017 14:36 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 08:38

Ünlü yıldız oğlu için göz yaşlarına boğuldu!

Eski Spice Girls'ün yıldız ve ünlü futbolcu David Beckham'ın eşi dört çocuk annesi VictoriBeckham Instagramda yayınladığı fotoğrafta, büyük oğlu için gözyaşlarına boğuldu.

Haberi Dinle


Dünün Spice Girls'i bugünün beş çocuk annesi ve dünyaca ünlü futbolcu David Beckham'ın eşi Victoria, basında yer alan fotoğraflarda ifadesiz yüzünden dolayı zaman zaman "duygusuz" ithamlarıyla karşı karşıya kaldı. Ama  Victoria Beckham'ın öyle olmadığı Indtagram'da yayınladı bir fotoğrafta ortaya çıktı.

 Victori Beckham'ın ününü, biraz bu duygusuz yüz ifadesine bağlayanlarda oldu. Güzelliğiyle her zaman göz dolduran Victoria Beckham, kameralara nadiren gülümser, hele hele göz yaşı döktüğü hiç görülmemişti.Ta ki Instagramda paylaştığı bir fotoğrafı yayınlanana kadar. Victoria Beckham'ın  bu fotoğrafında yanında en büyük oğlu Brooklyn vardı ve genç kadın gözyaşlarına boğulmuştu, çünkü18 yaşına daki oğlu, ilkez evden ayrılıp  New York'da üniversite okumaya gidecekti.Victoria Beckham Instagram'da yayınladığı fotoğrafın altına şu noto düştü: "Hepiniz seninle gurur duyuyoruz Brooklyn. Gösterdiğin başarı sonucu üniversitede burslu okumaya hak kazandın. Seni  o kadar çok seviyoruz ki.  Seni çok özleyeceğim."

David ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu, Brooklyn, GQ dergisine verdi söyleşide: Ben biraz gerginim ve annem,  evden ayrıldığım için çok üzgün. Ancak New York'ta sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Ayrıca orada, ömür boyu sürecek arkadaşlarımla tanışacağım. Bu yüzden çok heyecanlıyım." dedi.

 

Yorumlar