MEDYA
15 Haz 2017 13:48 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:48

Ünlü oyuncuya sevgilisinden şok suçlama!

Oyuncu Tolga Pancaroğlu’nun sevgilisi Eda Pera Küçük, Pancaroğlu’ndan şiddet gördüğünü söyleyerek savcılığa başvurdu. Hürriyet'in haberine göre, Küçük, “Tolga...

Haberi Dinle

Hürriyet'in haberine göre, Küçük, “Tolga, ilişkimizin birinci yılından sonra beni dövmeye başladı. Ayrıldım ama üç hafta sonra tekrar barıştık. Ancak şiddet uygulamaya devam etti.

‘Ben oyuncuyum, benim dediğim olacak. Sen evde oturacaksın, çalışmayacaksın’ diyordu. Gizlice çektiği videolarımla tehdit ettiği için ondan ayrılamıyordum” diye konuştu.
devamı aşağıda

 Küçük, ölümden döndüğünü de itiraf etti: “Arkadaşlarımın polise haber vermesiyle ölümden döndüm. En son dövdüğünde bir hafta hastanede yattım. Belgelerimle savcılığa başvurdum, koruma kararı çıktı. Fakat Tolga bu kararı da ihlal etti, şu an hakkında yakalama emri var.”

Davayı geri çekmesi için tehdit edildiği öne süren Küçük, “Tolga bana bıçak çekti ve ölümle tehdit etti. Ailesi de davayı geri çekmem için tehdit ediyor. Bugüne kadar aileme bir şey anlatamadım. Ancak artık her şey ortaya çıksın istiyorum” dedi.  Eda Pera Küçük, 1,5 ay önce ayrıldığı Tolga Pancaroğlu ile ilgili delilleri savcılığa verdiğini söyledi.

Yorumlar