GÜNDEM
24 Haz 2021 22:44 Son Güncelleme: 24 Haz 2021 22:44

Uğur Dündar: Canlı yayın kazası oldu, Yılmaz Özdil kardeşim olarak kalacak

Yılmaz Özdil'le yaşadıkları tartışmanın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söyleyen Uğur Dündar, “Yılmaz bundan sonra da kardeşim olarak kalacak. Üzgünüm böyle canlı yayın kazası olduğu için” dedi.

Haberi Dinle

Sözcü yazarı Uğur Dündar, gazetenin bir diğer yazarı Yılmaz Özdil'le, Artı1 TV'nin kuruluşuyla ilgili tartışmada yanlış anlaşılma yaşadıklarını söyledi ve “Mesele benim için burada kapanmıştır, bitmiştir. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır” dedi.

TELE 1 canlı yayınında konuşan Uğur Dündar, “Şimdi anlıyorum ben kastedilmemişim. Ama o canlı yayın sırasında bana gelen mesajlarda, bazıları benim ona bir cevap vermem gerektiğini yazmışlardı. Yani böyle sosyal medya paylaşımları arasında ben o tweet'i gördüm” ifadelerini kullandı.

“Şimdi hem sevgili Merdan hem de benim hayatımdaki en eski arkadaşım sevgili Müjdat konuşmuşsunuz değerli kardeşim Yılmaz'la. Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var” diyen Dündar, şöyle devam etti: 

“Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz. Mesele benim için burada kapanmıştır, bitmiştir. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır. Üzgünüm böyle bir canlı yayın kazası olduğu için. Hiçbir yerde konuşmadım, o konuda tweet atmadım, çeşitli kanallardan aradılar katılmamı istediler ama hayır. Siz, Yılmaz'ın ağzından bir yanlış anlaşılma ve beni kastetmediğini söyledikten sonra mesele benim için kapanmıştır.”

 

Yorumlar