GÜNDEM
08 Tem 2021 16:24 Son Güncelleme: 08 Tem 2021 16:24

Uber aşı kampanyasına 2. dozu da ekledi

Uber, genişlettiği kampanyasına 2. doz aşı randevusunu da ekledi. Buna göre, İstanbul, Ankara ve İzmir’de Kovid-19 aşısı yapan bütün hastanelere gidiş dönüşte, her biri 40 TL'ye kadar olan ücretsiz Uber Taksi yolculukları iki doz randevularını da kapsayacak şekilde gidiş-dönüş olarak 4 yolculuğa çıkardı.

Haberi Dinle

Uber daha önce uygulamaya koyduğu aşı kampanyasını genişletti. Aldığı yeni kararı duyuran Uber, aşı kampanyasının 2. dozu da kapsadığını belirtti.

"Türkiye’nin aşılama sürecinde kaydettiği büyük ilerlemeyi desteklemek amacıyla, aşı kampanyamızı genişletiyoruz" diyen Uber, İstanbul, Ankara ve İzmir’de Kovid-19 aşısı yapan bütün özel ve devlet hastanelerine gidiş dönüşte, her biri 40 TL'ye kadar olan ücretsiz Uber Taksi yolculuklarını, hem birinci, hem ikinci doz randevularında gidiş-dönüşü kapsayacak şekilde 4 yolculuğa çıkardığını açıkladı.

NASIL KULLANILIR?

Ayrıca "Uber uygulamasının Wallet sekmesi altındaki promosyonlar bölümüne UBERAŞI promosyon kodunu girerek kendi aşı randevunuza gidip gelmek veya aşı olacak bir yakınınızın Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak için kullanabilirsiniz" dedi.

Yorumlar