MEDYA
16 Haz 2017 10:35 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:48

Türkiye’nin en sevilen ünlü babası Cem Yılmaz

GittiGidiyor'un Poltio işbirliğiyle Babalar Günü’ne özel düzenlediği ankette Türkiye’nin en sevilen babaları seçildi. GittiGidiyor'un Poltio işbirliğiyle Babalar Günü’ne özel...

Haberi Dinle

GittiGidiyor'un Poltio işbirliğiyle Babalar Günü’ne özel düzenlediği ankette Türkiye’nin en sevilen babaları seçildi. Cem Yılmaz, yüzde 22’lik oy oranıyla Türkiye’nin en sevilen ünlü babası oldu. Halit Ergenç yüzde 15 ile ikinci olurken, ünlü futbolcular Wesley Sneider ve Atiba Hutchinson yüzde 13’er oy oranıyla üçüncü sıraya yerleşti.

Türkiye'nin lider E-ticaret platformu GittiGidiyor, sosyal anket servisi Poltio işbirliğiyle Babalar Günü için 29 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında bir anket düzenledi. Babalar Günü'ne dair kutlama alışkanlıklarının sorgulandığı ve toplam 6 bin 595 oy kullanılan ankette, Türkiye'nin en sevilen babaları da seçildi.

"Ünlü babalar arasında en sevdiğiniz kim?" sorusuna verilen cevaplara göre, yüzde 22'lik oy oranıyla Cem Yılmaz Türkiye'nin favori babası oldu. Ünlü komedyeni yüzde 15 ile oyuncu Halit Ergenç izledi.

Şampiyonlukla kapatılan 2016-2017 sezonunda oğlu Noah taraftarın sevgilisi haline gelirken, Beşiktaşlı futbolcu Atiba Hutchinson da bu yılın favori babaları arasında yerini aldı. Atiba ve Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder yüzde 13'er oy oranıyla üçüncülüğü paylaştı. İki yıldız sporcuyu yüzde 12 ile engin altan Düzyatan, yüzde 6'şar oy oranıyla Mustafa Sandal ve Mehmet Günsur, yüzde 5 ile Fatih Terim, yüzde 4'er oy oranıyla Yılmaz Erdoğan ve Emre Altuğ takip etti.

ETİKETLER
#baba #Cem Yılmaz
Yorumlar