MEDYA
26 Oca 2021 10:15 Son Güncelleme: 26 Oca 2021 10:16

TRT'den çok konuşulacak Necmettin Erbakan hamlesi; Milli Görüş liderinin hayatı dizi oluyor

Son dönemde yayınladığı program, dizi ve filmlerle adından söz ettirmeyi başaran TRT çok konuşulacak bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. TRT, 27 Şubat 2011’de hayatını kaybeden Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan’ın hayatını ölümsüzleştirmek için kolları sıvadı. Necmettin Erbakan’ın hayatını dizi olarak ekranlara getirmeye hazırlanan TRT iddialı projenin çekimlerine başladı.

Haberi Dinle

Birçok iddialı yapımı bünyesinden bulunduran TRT, gündemden düşmeyecek bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Dönemin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un ardından tarihi dizilere ağırlık veren TRT iddialı bir proje ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

TRT, eski Başbakan ve Milli Görüş lideri merhum Necmettin Erbakan’ın hayatını diziye çekecek. TRT iddialı dizinin çekimlerine başladı.

MİLLİ GAZETE YAZARI AÇIKLADI

Milli Gazete yazarı Adnan ÖksüzTRT’nin çekmeye başladığı dizinin detaylarını köşesinde paylaştı.

Öksüz, dizinin TRT ekranlarında yayınlamaya başlayacağını belirtti. Öksüz ayrıca yazısının devamında, ‘Bakalım, TRT’nin Erbakan Hoca hakkındaki dizisi nasıl bir program olacak. Ben de merak içindeyim.’ İfadelerini kullandı.

TRTMilli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hakkındaki dizi çekimleri için startı verdi. İddialı proje için ünlü köşe yazarları ile seri röportajlar yapıldığı da öğrenildi.

 
Yorumlar