SPOR
14 Oca 2022 13:58 Son Güncelleme: 14 Oca 2022 13:59

Trabzonspor, Edgar Ie ile sözleşmesini sonlandırdı

Trabzonspor, Edgar Ie'nin sözleşmesinin karşılıklı anlaşarak sonlandırıldığını KAP'a bildirdi. Süper Lig lider Trabzonspor daha önce Abdülkadir Parmak ve Yusuf Sarı ile yollarını ayırmıştı. Fırtına ara transferde Edin Visca, Tymoteusz Puchacz, Jean Evrard Kouassi ve Yusuf Erdoğan'ı renklerine bağladı.

Haberi Dinle

 Trabzonspor Kulübü, futbolcusu Edgar Ie ile sözleşmesini karşılıklı sonlandırdığını duyurdu.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda da (KAP) yer alan açıklamada, "Kulübümüzle profesyonel futbolcumuz Edgar Miguel Ie arasındaki 12.08.2019 başlangıç 31.05.2022 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi, karşılıklı anlaşılarak sonlandırılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Altay maçında sakatlanan Edgar Ie'nin sağ diz ön çapraz bağında kopma ve iç yan bağında ikinci derede yırtık tespit edilmiş, futbolcu bir süre önce de Portekiz'de ön çapraz bağ ameliyatı geçirmişti.

Süper Lig lider Trabzonspor daha önce Abdülkadir Parmak ve Yusuf Sarı ile yollarını ayırmıştı. Fırtına ara transferde Edin Visca, Tymoteusz Puchacz, Jean Evrard Kouassi ve Yusuf Erdoğan'ı renklerine bağladı.

 

Kaynak : AA

Yorumlar